Chanel’in nefes kesici şovları hız kesmeden devam ediyor #PreFall

03-chanel-runway-lookbook-43

Chanel, Karl Lagerfeld’in yaratıcı yönetmeni olması ile beraber şov üstüne şov yapmaya devam ediyor. En son Paris Moda Haftası’nın ses getiren defile şovlarından birini Sonbahar 2015 koleksiyonu için yapan Lagerfeld, Pre-Fall 2015 koleksiyonu için ünlülerin yer aldığı, Pharell’in şovunun olduğu bir defile-şov düzenledi.

03-chanel-runway-lookbook-44

03-chanel-runway-lookbook-30

Chanel’in Sonbahar 2015 koleksiyonu için düzenlediği Braserrie Gabrielle şovunun üzerinden 3 hafta geçmedi ki New York Park Avenue’da, daha önce Aralık 2015’te  Avustralya’da yaptığı Métiers d’Art koleksiyonunun şovunu yenisini gerçekleştirdi.

chanel-runway-lookbook-04

Karşımızda Avustralya’daki defilesinden farklı bir kıyafet yoktu. Modeller bile aynı. Fakat orada Beyonce, Lily Rose-Depp, dakota Johnson veya Vanessa Paradis ön sıralarda oturmuyordu. Ayrıca Avustralya’daki defilesinin ardından parti yoktu ve Pharell tarafından 5 şarkı seslendirilen bir şov yoktu.

02-chanel-runway-lookbook-67

02-chanel-runway-lookbook-56

Modanın en büyüklerinden biri olan Chanel, Pre-Fall 2015 koleksiyonu için bir kez daha defile yapması ve bunu şovla tamamlaması konusunda Lagerfeld: ‘ Sonuçta ben haute couture yapıyorum. Mart’ta Sonbahar, şimdi de Cruise 2016 koleksiyonunun hazırlığını yapıyorum. Avustralya’daki şov benim için başka bir yaşamdı’ Avustralya’daki defile Thanksgiving öncesi olunca tabii ki Amerika’dan ünlülerin katılması zordu.

02-chanel-runway-lookbook-37

02-chanel-runway-lookbook-23

Modanın yaşamı her geçen yıl daha da hızlanmaya başladı. Lagerfeld’de bunun çok iyi farkında olan ve moda sektörünün önde gelen yaratıcılarından biri olarak hıza ayak uydurmayı başarıyor.

02-chanel-runway-lookbook-06 02-chanel-runway-lookbook-08 02-chanel-runway-lookbook-07

02-chanel-runway-lookbook-45

Tüm koleksiyon için:

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar Chanel aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: