BURCUNUZA GÖRE STİLİNİZ

Burcunuzun stilinize etkisini biliyor musunuz? Farkında olmadan giydiğiniz ceket takımınız veya vücudu saran elbisenizin aslında burcunuzun etkisi ile giydiğinizi biliyor musunuz? Bende bilmiyordum 🙂 Fakat uzmanlar bu konu üzerine çalışmışlar ve araştırmışlar. Burçlarımız stillerimize etken olduğunun altını çizmişler. Önce kendime dönüp baktım ve bir başak burcu kadını olarak etkilerini stilimde yaşadığımı fark ettim. Kendine ait özgün stilini yaratmak isteyenler için burcunuza göre stiliniz.

signs-of-the-zodiac-vector

Burcumuz farkında olmadan giyim tarzımızı nasıl etkiliyor ve bizi nasıl özgün yapıyor, şimdi bunun cevabını öğrenmede sıra. Sizlerle 12 stil ikonunu burçları ile paylaşacağım. Aralarından biri sizin stil eşiniz.

Koç (Aries)
Stiliniz: Moda dendiğinde yaratıcısınız. Büyük ve dikkat çeken desenleri veya kısacık elbiseleri giymeyebilirsiniz. Çok fazla öne çıkmayan parçaları stilinizde kullanmayı seviyorsunuz. Fakat onları kombinleme şekliniz sayesinde trend yaratanlardan biri oluyorsunuz. Dikkat çeken özel tarzınız olabilir fakat her zaman önceliğiniz taze hissetmek.

Aries 1

Stil eşiniz— Jenna Lyons: J.Crew markasının yaratıcı direktörü ve başkanı birbirinden özgün parçaları bir araya getirerek dikkat çeken stiller yaratıyor. Jean, blazer ceketleri neon renkli veya parıltılı parçalarla bir araya getirerek şık görünüm yaratıyor. Sizin tarzınızı belirleyen parçaları karıştırmanız ve birbiri ile uyumlamanız. Klasik silüetleri tercih edin fakat onları renk veya desenlerle öne çıkarın.

Aries3

Boğa (Taurus)
Stiliniz: Rahatlığa önem veriyorsunuz fakat bu sizin şık görünmediğiniz anlamına gelmiyor. Rahat bir jean pantolon tercihiniz olabilir ve trendy sneakerla kombinleyerek şıklaştırıyorsunuz. Giyiminiz ile ilgili tutkulusunuz ve giydiğiniz her şeyle kendi farkınızı gösteriyorsunuz. Fazlaca seksilik size göre değil. Bunun yerine daha cool parçalarla stil yaratırsanız kendinize güveninizi yansıtırsınız.
Taurus
Stil eşiniz – Julia Sarr-Jamois: i-D deegisinin editörü olan Jamois kendine özel stili var. Rahat parçalara öncelik verirken cesur renkleri ve özel dokulu kumaşları tercih ediyor.
Taurus2
İkizler (Gemini) 
Stiliniz: Tek bir tarzda takılı kalmak size göre değil. Jeanlerinizle beraber topuklu ayakkabılarınızı stilinizde kullandığınızda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Aksesuarları seviyorsunuz fakat ruh halinize göre kullanmayı tercih ediyorsunuz. Her gün stilinizde farklılık yaratmak tam size göre. İlham buldukça yenilenmeyi seviyorsunuz. Dolabınızda çeşitli çanta ve ayakkabılara yer açın çünkü sizin için şıklık bu aksesuarlarla oluyor.
Gemini

Stil eşiniz — Shiona Turini: Cosmopolitan dergisinin pazarlama direktörü olan Shiona her tarz stili kendine göre başarı ile uyarlayan biri. Yüksek topuklu ayakkabıları ile rahat olabilen aynı zamanda rahatını da unutmayan biri.

Gemini2
Yengeç (Cancer):

Stiliniz: Sizin için klasik olanlar öncelikli. Klasik parçaların eleganlığını renk veya desen katarak stilinizi yaratabilirsiniz. Kadınsı aksesuarlar ekleyerek görünümüzü özgünleştirebilirsiniz.

Cancer2

Stil eşiniz – Caroline Issa: Tank Group şirketinin CEO’su olan Issa sofistike giyimin uzmanı. Klasik paltolar, elegan elbiseler ve pantolonlar stilini yaratıyor. Fakat her zaman stilinde bir romantizm ve güzellik var.

Cancer3

Aslan (Leo)

Stiliniz: Renkli ve farklılığı seven birisiniz. Kendinizi ortaya koyduğunuz stil ile kendinizi güvende hissediyorsunuz. İddialı aksesuarlar, farklı desenler ve kısacık etekleri stilinizde kullanmak tam size göre. Stilinizin sizin adınıza konuşmasını tercih ediyorsunuz bu yüzden seksi giyinmek tam size göre.

Leo

Stil eşiniz – Anna Dello Russo: Anna cesur, parlak ve korkusuz. Vogue Japonya’nın başındaki Anna hava nasıl olursa olsun kısacık etekleri ile stilini tamamlamayı ve her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran biri.

Leo2

Başak (Virgo)
Stiliniz: Kadınsı fakat fonksiyonel. Güzel parçaları bir araya getirirken seksilik katmayı seviyorsunuz ve fazla olup olmaması önemli değil. Yaratıcılığınızla seksi parçaları bir araya getirmek size göre. Kadınsı silüetler ve vintage parçaları klasik stil içine karıştırmakla stilinizi yaratabilirsiniz. Yeni parçalar alacaksanız pastel tonlarını tercih edin fakat onları renkli aksesuarlarla kombinleyin.
Virgo
Stil eşiniz- Nicole Warne: Oyuncu bir stile rağmen tüm parçalar birbiri ile uyumlu. Giydiği her şeyde elegan bir güven var. Stilinde her zaman kadınsılık var fakat öne çıkmıyor.  Virgo2
Öncelikle ilk 6 burcu burada paylaştım. İlk 6 burcun devamındaki diğer 6 burç için tıklayın.

Fotoğraflar Popsugar aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: