BURCUNUZA GÖRE STİLİNİZ – 2

Burcunuzun stilinize etkisini biliyor musunuz? Farkında olmadan giydiğiniz ceket takımınız veya vücudu saran elbisenizin aslında burcunuzun etkisi ile giydiğinizi biliyor musunuz? Bende bilmiyordum 🙂 Bu yazıyı gördükten sonra önce kendime dönüp baktım ve bir başak burcu kadını olarak etkilerini stilimde yaşadığımı anladım. Bunun üzerine de sizlerle paylaşmaya karar verdim. Şimdi 12 burçtan kalan 6’da sıra.. Sizin burcunuz bir önceki yazıda ise, tıklamanız yeterli 🙂 burcunuza göre stiliniz…

Terazi (Libra)

Libra

Stiliniz: Siz karıştırma uzmanısınız. Bir gün kadınsı bir stil yaratırken ertesi gün erkesi görünüm yaratabilirsiniz. Klasik parçaların peşindesiniz fakat her zaman kendi özgünlüğünüzün altını çizmeyi seviyorsunuz. Farklı şekillerde ve boylardaki parçaları bir araya getirerek özgün stilinizi yaratabilirsiniz.
Libra2

Stil eşiniz – Margaret Zhang: Sosyal medya yıldızı Margaret karıştırmada uzman. Bir gün etek ve blazer ceket giyerken başka ir gün deri pantolonla şık kadınsı bir paltoyu kombinleyerek stilini yaratıyor. Her zaman trendlerin ötesine geçmeyi başaran tarzı var.

Scorpio (Akrep)

Stiliniz: Odaklı, temiz ve düzgün. Bir görünümünüz var ve ona sadıksınız. Bu sıkıcı olduğunuzu göstermez, her zaman köşeleri yaratabilirsiniz. Stilinizde sıklıkla kullanmak istediğiniz ne ise onu kullanmaya devam edin. Aksesuar veya şık gözlüklerle kombinleyerek stilinizi farklılaştırabilirsiniz. Dokular ve materyallerle oynayın fakat kadınsılığı fazla zorlamayın. Scorpio 2
Stil eşiniz — Carine Roitfeld: Vogue Paris’in eski yayın yönetmeni Rotfield kendine özgü stili var. Siyah ve deriler stilinin ana parçalarını oluşturuyor. Stilini her zaman yüksek topuklar tamamlıyor.
Scorpio
Yay (Sagittarius)
Stiliniz: Net, keskin ve kadınsı. Parlak renkleri seviyorsunuz ve sevmediğiniz bir desen yok. Kadınsı silüetleri tercih edin fakat renk ve desenlerle deneyimleyin. Kolyeler ve çantalar stilinizi tamamlayan aksesuarlar.

Sagittarius

Stil eşiniz – Miroslava Duma: Rus stil ikonunun kadınsı ve farklı parçaları bir araya getiren özgün bir stili var.

Sagittarius2

Oğlak (Capricorn)
Stiliniz: Sade fakat sofistike. Şık giyinmeyi seviyorsunuz fakat kolay değilse stilinizde kullanmazsınız. Klasik olanı farklılaştırıp kendiniz için özgünleştirmeyi seviyorsunuz. Klasik parçalara yatırım yapın-skinny jean, botlar.. ufak stil hileleri ile öne çıkın. en sevdiğiniz elbisenizi eşarpla kemer takın veya baştan aşağı color-block yapın. Denemekten çekinmeyin çünkü sizin stil sezginiz var.
Olivia-Palermo
Stil eşiniz – Olivia Palermo: Klasik kombinleri yaratıcılığı ile farklılaştıran bir stili var. Denemeyi seviyor ve her zaman görünümü estetik anlamında tam ve özgün.
Olivia Palermo 2014
Kova (Aquarius)

Stiliniz: Sizin özgün, renkli, yenilikçi ve eğlenceli bir stiliniz var. Başkaları için değil, kendiniz için giyiniyorsunuz. Önemli olan sizi mutlu eden stile sahip olmak. Bazıları cesur renkler veya göze çarpan desenlerden uzak durabilir fakat siz denemekten çekinmiyorsunuz, bu yüzden deneme yapmaya devam. Renkleri, şekilleri kombinleyin. Fazla trendy parçalardan uzak durun ve sevdiğiniz cesur parçaları kullanın.

Aquarius2

Stil eşiniz – Natalie Joos: Natalie’nin stilini tanımlarken dikkat çekici demek yerinde olur. Kendisine yakışan fakat başkalarında onda gözüktüğü gibi durmayan parçaları kullanmayı seviyor.  Aquarius

Balık (Pisces)

Stiliniz: Sizi başkaları bohem olarak tanımlasada kendinize özgün stiliniz var. Yumuşak ve uçuşan parçaları tercih ederken seksilik de olsun istiyorsunuz. Yeni ve taze olan bohem parçaları stilinizde kullanabilirsiniz. Pastel renklerindeki maksi elbiseler, ipek gömlekler ve cool kadifeler tam size göre.

Pisces2

Stil eşiniz – Hanneli Mustaparta: Balığın estetiğine uyan fazla zorlamadan yaratılmış stile sahip. Cesur kıyafet ve aksesuarları tercih ederken, stilini fazla zorlanmadan hazırlamış görünümü var.

Pisces
Fotoğraflar popsugar aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: