Bu yılbaşı evinizde beyazlık, sıcaklık ve parıltılar olsun #HMhome

3SB_0083_307R_Lowres_PRESS

H&M Home yeni yılı kış beyazının sıcaklığı ve sezonun parıltıları ile, geniş ürün yelpazesi ve yılbaşı için birbirinden güzel hediye alternatifleriyle karşılıyor.

“Tüm bu harika yeni ürünlerle H&M Home’la yılbaşı için çok heyecanlıyım. Kış beyazının sıcaklığını, özellikle de metallerle birleştiğinde çok seviyorum. Evi herkes için çekici kılıyor.” diyor H&M Home baş tasarımcısı Evelina Kravaev Söderberg.

3SB_0070_170R_Midres_PRESS_low

Kar beyazları ve suni kürk örtüler ile davetkar ve sıcacık bir ev yaratın. Bakır ve gümüş renkli metalik dokunuşlarla biraz gösteriş ekleyin.

HM Home

Havayı yumuşatmak için ışığı yansıtan camlarda ya da modern bir dokunuş sağlayan metallerde küçük mumlar kullanın.

HM Home

Kırmızı dantel detaylı örtüler ile arkadaşlarınız ve ailenizi gösterişli sofralarda ağırlayın. Sezonun neşesini yansıtan parıltılar ve mesajlar taşıyan servisler ekleyin.

HM Home
Masayı mumluklar, değişik boy ve şekillerde mumlarla süsleyin. Değişik renklerde ya da berrak cam bardaklar ve kesme cam karaflardan bu ışıklar parıldayacaktır.

HM Home

Bu yıl yılbaşı ağacınız ile büyük etki yaratın. Pul işli kırmızı ve yeşil tonlarında ya da altın ya da gümüş rengi ağaç süsleri ile ağacı renklendirin. Pul kaplı çam kozalakları karakter kazandırırken, inci şeklinde boncuklar gösteriş katacaktır.

HM Home

H&M Home’da kış aylarında sıcak tutan terliklerden, gözleri kumaş işli uyku maskelerine, evin her odası ve her zevk için eğlenceli pek çok hediye var.

Şimdi hediyenizi seçme zamanı, tıklamanız yeterli.

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: