James Bond, Spectre ‘nin sırrının peşinde

b24 01340 r

James Bond serisinin yeni filmi Spectre 6 Kasım’da vizyona giriyor. Bond bu sefer gizli bir toplantısına sızdığı Spectre’nin varlığını ortaya çıkartma peşinde.

b24 09747 r

Mexico City’den gelen şifreli bir mesaj ile Bond kötü şöhretli bir suçlunun, yasaklı dulu, güzel Lucia Sciarra (Monica Bellucci) ile tanışacağı Roma’ya gider. Bu sırada Londra’da, Ulusal Güvenliğin yeni başkanı Max Denbigh (Andrew Scott), Bond’un eylemlerini sorgulamakta ve M (Ralph Fiennes) tarafından yönetilen MI6’nın gerekliliğini tartışmaya açmaktadır.

b24 09158 b24 08234 r

Bond, SPECTRE’in ağını ortaya dökebilecek ipuçlarına ulaşmak için, eski düşmanı Mr White’ın (Jesper Christensen) kızı, Madeleine Swann’ı (Léa Seydoux) aramaktadır, ve Moneypenny (Naomie Harris) ve Q’dan (Ben Whishaw) gizlice kendisine yardım etmelerini ister. Bir suikastçının kızı olan Madeleine, Bond’u diğerlerinden daha iyi anlamaktadır.

b24 01395 b24 00436 r

Bond, SPECTRE’in kalbine yaklaştıkça, ulaşmaya çalıştığı; Christoph Waltz tarafından canlandırılan düşmanı ile kendisi arasında, kan dondurucu bir bağ olduğunu öğrenir.

Spectre filmi söylentilere göre Daniel Craig’in son James Bond filmi olacak. Söylentiler doğruysa yeni Bond sizce kim olabilir?

spectre aston martin db10

Spectre filminde James Bond’un yeni arabası Aston martin DB10.

Fotoğraflar Warner bros aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: