Stilinize canlılık getirin, enerjik görünün.

20li yaşlar modayı ve trendleri takip ederken içinizden geldiği gibi giyindiğiniz zamanlardır. İşe jeanle gitmek sizi rahatsız etmez. Acaba yağlarım mı var, şimdi çevrem ne düşünür demeden kısa üstlerinizi rahatlıkla giyip sokağa çıkabilirsiniz. Tüm yazı şortlarınızla geçirebilirsiniz. Rengarenk dolabınız olur, desenlerden korkmazsınız. Giyinmek eğlencelidir çünkü gençsiniz. 20li yaşlarınızın kıymetini bilin. Yaşınızın çoşkusunu ve neşesini yansıtın çünkü bir sabah kalktığınızda çoktan 40larınıza geldiğinizi ve stil yaratırken kaygı modunuzun harekete geçmiş olduğunu fark edebilirsiniz. Bu arada yazımdan yaş kısıtlaması yaptığımı düşünmeyin. Ruhunuz sizi kaç hissettiriyorsa o yaştasınız ve başkalarının yorumları sizi etkilemeden içinizden geldiği gibi giyinebilirsiniz. Özellikle kendinize bakmışsanız, kısa üst giymek veya şortlarla dolaşmak sizi rahatsız etmez hatta tam tersine kendinizi her zamankinden daha iyi hissedebilirsiniz.

Ofise giderken Jean giyinmek

Jeanlerinizi ipek bluzler ve blazer ceketle kombinleyerek stil yaratabilirsiniz. Bu arada topuklu ayakkabılarınızı veya sivri burun babetlerinizi unutmayın. ‘Ben stil sahibiyim’ demenin en kolay yolu.
Miranda+Kerr+Struts+Stuff+LA+5reB-Ic1tual

Tulumlar

Bazı yaştan sonra özellikle jean tulumlar biraz zorlama gibi görünebilir. 20li yaşlarda trendy ve stil sahibi olmanız için kullanabileceğiniz parçalardan biri. Tabii sofistike aksesuar ve ayakkabılarla tamamlamanız koşulu ile 🙂 Loaferlar ve cross-body çantalarla istediğiniz görünümü yaratabilirsiniz.

Overalls

Genellikle gece giydiğimiz ince askılı elbiseleri 20li yaşlarda gündüz sokak stilinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Babetler veya sandaletlerinizle kullanmanızı tavsiye ederim.
Slip-Dresses

Kısa üstler

20li yaşlar yaşam boyu vücudunuzun en iyi olduğu dönemlerden biri. Tabii kendinize bakarsanız, 30lar, 40larda aynı şekilde olabilir. Vücudunuza güveniyorsanız, göstermenizin tam zamanı. Karnınızı açıkta bırakan bir tshirt ve altına pantolon veya kalem etek sizi sofistike gösterecektir.

Belly-Baring-Tops

Kısa Şortlar

Şortları kullanmanızın tam vakti. İpli sandaletler ve uzun kollu üstlerle şık görünüm yaratabilirsiniz.

all-she-did-add-pair-standout-sandals-elevate-shorts

Yırtık Jeanler

Yırtık jean derken tam anlamıyla yırtılmış ve teninizin büyük kısmının göründüğü jeanleri kast ediyorum. Blazer ve topuklularla sokağın en şıkı siz olabilirsiniz.

large

 Her şeyle spor ayakkabı
Rahat görünüm yaratmak isteyenler, taytlarınızdan eteklerinizin altına kadar her şekilde kullanabilirsiniz.

Sneakers-Everything

Rengarenk desenler

capri_pants_fashion_tips_fashionisers

Renkler hayatınızın parçası olsun. Gençliğin enerjisini en güzel bu şeklde yansıtabilirsiniz. Birde neon renklerden korkmayın.

What-Wear-Your-20s

Fotoğraflar PopSugar aittir.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: