Topuklu mu topuksuz mu?

CANNES, FRANCE - MAY 17: Director Natalie Portman, shoe detail, attends a photocall for "A Tale Of Love And Darkness" during the 68th annual Cannes Film Festival on May 17, 2015 in Cannes, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images,,)

Günlük stillerinizde topuksuz ayakkabı veya botları mı sıklıkla tercih ediyorsunuz yoksa topukluları mı? Herkesin kendine göre tarzı ve rahatlık seçimi var. Gündüz stilimizde kısa etek, elbise veya şort kullandığımız zaman sokağa çıkarken tercihimiz topuksuz ayakkabı veya botlarla tamamlamak oluyor. Tabii ki topuklu da giyebilirsiniz fakat sizce de gündüz için biraz fazla olmaz mı? Skinny jeanlerimizle de genelde babet veya bootieleri giymeyi tercih ediyoruz. Etek boyu dizinizin altındaysa veya geniş paça pantolon giydiyseniz topuklular stilinizdeki dengeyi koruyor. Etek boyu uzadığı zaman boyunuzu kısa göstermemesi için topukluları tercih etmenizi de ayrıca öneririm. Şimdi bizlere ilham olabilecek stillerin zamanı.

– Şık ve kadınsı görünüm yaratmak istiyorsanız, diz altı eteğinizin altına stilettolarınız tam hayal ettiğiniz stili yaratacaktır.

Diz Altı + Babet
Diz Altı + Stiletto

Below-the-Knee Hemline + Heels 2

Bilekten bantlı stilettolar bu yılın popüler trendlerinden. İnce bantlı olanlar genelde bana daha kadınsı geliyor.

Diz üstü etek + bootie
Diz üstü etek + bootie

Kısa etekleriniz veya elbiselerinizi bootilerle tamamlayarak trendy görünüm yaratmakla beraber gündüz sokak stilinizde rahatlığınızı da sağlamış oluyorsunuz.

Above-the-Knee Hemline + Flats 3

Bu yılda sıklıkla gömlek elbiseleri göreceğiz. Babetler sizce de şık bir seçim olmamış mı? Veya sandaletleri deneyebilirsiniz, tabii havaların sıcak olması gerekiyor 🙂

sokakstili991

Below-the-Knee Hemline + Heels 5

Above-the-Knee Hemline + Flats 2

Above-the-Knee Hemline + Flats 4

Below-the-Knee Hemline + Heels 1

Below-the-Knee Hemline + Heels 3

tumblr_mq7ql6osEz1qkv30do1_500

Fotoğraflar WhoWhatWear aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: