Ünlülerin tasarım tırnak tutkusu

Lily Allen

Ünlülerin son yıllardaki favorisi tırnaklarına tasarım ojeler yaptırmak. Son yıllarda rengarenk desenler ve motifler ünlüler arasında popülerleşiyor. Tabii ki aralarında klasik kullanan da var, cesur davranarak çılgınca tasarımlar yaptıran da..  Sosyal medyaya bakarsanız her gün farklı ünlünün yaptırdığı tırnak tasarımlarını paylaştığını görebilirsiniz.

Rita Ora
Rita Ora

Artık tırnaklarımız hayallerimizin tuvali niteliğinde. Rengarenk tırnak cilaları, çıkartmalar, taşlarla sınırsız hayal gücünüzü tırnaklarınıza yansıtabilirsiniz.

rita-ora-adidas-nail-art

Rihanna
Rihanna

Sinemanın ve müzik dünyasının yıldızları, modeller, ve dünya genelinde milyonlarca kadın için tırnak tasarımı yaptırtmak bir tutku. Tırnak tasarım sanatı bir zamanlar 80lerin Hip-Hop kızları arasında popülerdi. Bir anda, her yerde görebileceğiniz ve herkesin stilinde kullanabileceği duruma geldi. Marketlerde bile satılmaya başlanan ürünlerle kendiniz evde yapabilirsiniz. Tek renk ojenin üstüne yapıştırmalarla ve taşlarla kendinize özgün tırnak tasarımını yapabilirsiniz.

Lily Allen
Lily Allen

nrm_1407317255-453150000

Dünyaca ünlü marka Chanel’in defilesinde bile gördüğümüz tasarım tırnakları kırmızı halıda, sokakta ve davette ünlüler sınırsız yaratıcılıklarla kullanıyor ve fotoğraflarını twitter ve instagramda paylaşıyor.

Lilly Allen
Lilly Allen
Jessica Alba
Jessica Alba

Tırnak tasarımı başlangıçta niş bir kitle tarafından uygulanıyor ve kullanılıyordu. Bir anda popülerleşen tasarım tırnaklar kadınlar için yeni bir iş kolu yaratırken dünyaca ünlü yıldızların vazgeçilmezi oldu.

gallery_nrm_1422270207-lily-allen-japanese--nail-art

 

Camilla Alves
Camilla Alves
Beyonce
Beyonce
53d34fab516dc_-_katy-perry-polka-dot-nail-art-lgn
Katy Perry
Alexa Chung
Alexa Chung
Bella Thorne
Bella Thorne
53d34fae1478c_-_rita-ora-oscars-nail-art-lgn
Rita Ora

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: