Senin İçin Olanı Bekle, Diğerleri ile Neden Olmadığını Anlaman İçin Bekle

Senin endişelerini anlayacak olanı bekle. Zihninde bulanıklık yaşadığında seni o karmaşadan nasıl çıkaracağını bilen kişiyi bekle.

Senin gözlerine bakarak konuşmanı dinleyecek olanı bekle. Kalabalıklar içindeyken bile sanki sadece ikiniz varmış gibi hissettireni bekle. Bir odaya girdiğinizde sadece seni göreni bekle. 

Seni güvende hissettireni bekle. Varlığı ile anında rahatlık hissettireni bekle. Sanki evindeymişsin gibi hissettireni bekle. Seninle beraber, senin yanındayken ağlamaktan çekinmeyeni bekle. 

Başkaları ile neden yürümediğini anlamana yardımcı olacak olanı bekle. Her şeyin bir sebebi olduğunu sana hatırlatanı bekle.

Ağladığında seni güldürecek olan kişiyi bekle. Delirdiğinde seni bırakıp gitmeyecek olanı bekle. Seninle her şeyi konuşmaktan zevk alanı ve seninle paylaşmayı seveni bekle.

Sadece sana ne hissettiğini sözle değil yaşatarak göstereni bekle. Tutarlılık göstereni bekle. Seni tahminler içine bırakmak yerine net olanı bekle.

İletişimin zahmetsiz ve doğal olanını bekle. Senin beklentilerini ve standardlarını tamamlayanı bekle. Ondan önce diğerleri ile neden olmadığını göstereni bekle.

Olmak istemediğin biri gibi olmanı beklemeyeni bekle. Sana baskı yapmak yerine sana alan yaratanı bekle. Seni kusurlarınla beraber kucaklayanı bekle. Kendi kusurlarını saklama peşinde koşmayanı bekle.

Seni değiştirmek yerine seni olduğu gibi kabul edeni bekle. Sevginin ne kadar muhteşem olduğunu sana hissettireni bekle. Dünyaları ayaklarının altına serecek olanı bekle. Dünyaları vermeyi istediğin kişiyi bekle. 

İlişkilerin kolay olmadığını gene de yaşamaktan çekinmeyeni bekle. Senin değerini bileni bekle.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: