Cara ve Kate ile bohem Sonbahar Mango ile yaşanır.

mango sonbahar 2015

Sinemaya adım atan Cara Delevingne ile ünlü süper model Kate Moss, Sonbahar 2015 Mango kampanyasının yüzleri oldular. Birbirleri arasında ciddi bir yaş farkı olmasına rağmen kampanya fotoğraflarına bakınca bu farkı anlamıyorsunuz. Moda fotoğrafçıları Inez & Vinoodh çektiği Mango Sonbahar 2015 kampanyası 70lerin ilhamını yansıtıyor.

kate moss cara delevingne mango somethingincommon fall 2015 campaign3

Mango Sonbahar 2015 koleksiyonuna bir önceki sezon olduğu gibi bohem bir hava hakim. Çiçekli uzun elbiseler, püsküllü pançolar ve bileklere kadar uzanan etekler bu ilhamın etkisinde olduğunun altını çiziyor.

kate moss cara delevingne mango somethingincommon fall 2015 campaign1

Mango Sonbahar 2015 koleksiyonunda klasik çizgisinden vazgeçmiyor ve iş kadınlarına çok yönlü parçalar sunuyor. Genellikle gri, siyah ve toprak tonlarının hakim olduğu bu parçalar deri ceketler, yün mantolar ve kürk montlarla zenginleşiyor.

mango kate moss mango cara delevingnemango campaign mango bohemMango Sonbahar 2015 koleksiyonunda dikkat çeken püsküllü pançolar, pelerinler ve dokuca bol tasarımlar iddialı. 70lerden günümüze gelen trend yüksek bel pantolonlar ve geniş paça kot pantolonlar 2015 Sonbahar Mango koleksiyonunun hit parçaları.

mango 2015 fall kate moss

cara delevingne

Fotoğraflar Mango aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: