Leylekler Animasyon Filmi 23 Eylül’de Sinemalarda

Nick Stoller ve Doug Sweetland’in yönettiği Leylekler animasyon filmi; izleyicileri, hırslı ve süper görev odaklı çılgın bazı fikirleri olan bir leylek ile neşeli, 18 yaşında yetim bir genç kız çok özel ve acil bir teslimat yapmak üzere benzersiz bir yolculuğa çıkartıyor.

Leylekler Animasyon Filmi

Tehlikelere ve öngörülemez olumsuzluklara cesurca göğüs geren, hemen hemen her konuda zıt fikirleri olan bu sıradışı ikili hayatlarını dönüştürecek bir serüven yaşıyorlar. Dostluğu ve aileyi yücelten Leylekler Animasyon filmi kahkaha ve çarpıcı keşif anları sunuyor.

Leylekler Animasyon Filmi Leylekler Filmi

Leylekler bebekleri getirirler… ya da en azından eskiden öyleydi. Şimdi ise küresel internet perakende devi Cornerstore.com için paket taşımaktadırlar. Şirketin bir numaralı teslimatçısı Junior (Andy Samberg) terfi almasına çok az kalmışken, onun nöbette olduğu saatte Bebek Fabrikası yanlışlıkla faaliyete geçer ve çok şirin –ve hiçbir şekilde onaylanmamış– bir kız çocuğu üretir.

Leylekler Animasyon Filmi Leylekler Animasyon Filmi

Patronu fark etmeden bu sorun yumağını ait olduğu aileye teslim etmek için çırpınan Junior ve –Leylek dağının tek insanı olan– arkadaşı Tulip, ilk bebek teslimatlarını yapmak için zamana karşı yarışmaya başlarlar. Çılgın ve öğretici yolculukları birden fazla aileyi bir bütün yapabilecek ve leyleklerin dünyadaki görevini yeniden tesis edebilecektir.

Leylekler Animasyon Filmi

Nicholas Stoller’ın (“Neighbors”, “Forgetting Sarah Marshall”; “The Muppets”ın yazarı) ve Oscar adayı Doug Sweetland’in (kısa animasyon filmi “Presto”; “Cars”ın animasyon amiri) yönettiği filmin senaryosu da Stoller’a ait.

Leylekler animasyon filmi ülkemizde 2D ve 3D seçenekleriyle Türkçe seslendirilmiş olarak vizyona giriyor. Filmin eğlenceli Türkçe dublajlı fragmanı linkten izleyebilirsiniz.

Fotoğraflar Warner Bros aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: