Çizgili desenler bu yaz her yerde

topshop stripped dress

Aynı elbise 5 farklı stil.. Topshop koleksyonunda yer alan çizgili elbise 5 ayrı ünlü tarafından farklı davetler için kullanılmış. Sonuçta da 2013’ten beri trend olan çizgiler artık stillerimizin vazgeçilmezi olduğunun da altı çizilmiş.

striped outfit spring 2015

Yatay veya dikey çizgileri son 2-3 yıldır her yerde görüyoruz. Özellikle bahar döneminde karşımıza çıkan çizgiler sonunda trend olmaktan öteye geçti ve yaz sezonu stillerimizin ana parçalarına dönüştü. Özellikle dikey çizgiler zayıf ve uzun gözükmek için stillerimizin anahtarlarından. Fakat son dönemde yatay çizgiler daha sık karşımıza çıkıyor.

stripped

stripped outfit 9

Siyah ve beyaz zıt renkler olmasına rağmen birbiri ile o kadar uyumlular ki.. özellikle çizgili desenlerde siyah ve beyazın yeri tartışılmaz.

stripped outfit 8

Çizgili tshirtlerinizi etek ve pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. Deri pantolonlarla kombinlemek bir anlamda cool görünüm yaratıyor. Düze beyaz tshirtler yerine denemenizi tavsiye ederim.

Striped-Outfits-2015-2- stripped outfit 3

Jeanlerle yapılan kombinlerde kısa üstleri denemenizi tavsiye ederim. Şimdi stil giyinmenin önceliği devam ederken trend olmak da ekstramız olsun.

stripped outfit 4 stripped outfit 7 stripped outfit 6 stripped outfit 5
Geometric stripes christina-milian-beverly-hills-go-jane-knotted-cutout-stripe-maxi-dress

striped-dress1

3 uzun çizgili elbiseden sizce hangisi daha şık olmuş? Benim tercihim geometrik çizgilere sahip Halle Berry. Vücut formunun da etkisi ile aralarında en şık görünüme sahip olan.

Fotoğraflar justhtedesign aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: