Yaşam stili: Dünyadaki en dikkat çekici güzellikteki plajlar

whitsundays-australia-1300

Şimdi yaz geldi. Aklımız tabii ki tatillerde, özellikle deniz kenarında geçireceğimiz zamanlarda. Tatil planlarınızı yaparken, bu sahilleri dikkate almanızı tavsiye ederim. 🙂

Ka’anapali Sahili – Hawaii

Muhteşem kumsalı ile gözde plajlardan biri. 3 mil uzunluğundaki sahili ve lüks otelleri ile gidilmesi gereken yerlerden biri.

kaanapali-beach

– Zambujeria Sahili, Portekiz

Portekizin batı sahilinde yer alan Zambujeira, altın kumu ile görülmesi gereken sahillerden biri. Tropik plaj isteyenler için ideal.

PARQUE NATURAL DO SUDOESTE ALENTEJANO - ZAMBUJEIRA DO MAR - PRAIA DE MANHA

– Cathedral Cove, Yeni Zellanda

Işıldayan mavi okyanus, yumuşak kumlar ve Te Hono Kayası ile görülmesi gereken plajlardan biri. Yılda 150,000 fazla turistin geldiği sahilde bulunan mağara eşsiz güzellikteki yerlerden biri.

3

– Copacabana Sahili, Brezilya

Beyaz kumları ile 4 km uzunluğundaki en popüler sahillerden biri. Yaz dönemi fazlası ile kalabalık olsa da görülmesi gereken yerlerden biri.

Copacabana-Beach-Of-Rio-De-Janeiro-Brazil-Wallpaper-City

–  Pasikuda Plajı, Sri Lanka

Sri Lanka iç savaşı ve 2004 yılındaki tsunami sonrası gelen turist sayısında düşüş olsa da en dikkat çekici sahillerden biri.

sri lanka

– San Sebastian, İspanya

İspanya’nın kuzeyindeki sahillerden biri. Hem harika bir plaj hem de arka planda tarihi İspanya dokusu ile görülmesi gereken sahillerden biri.

sansebastian

– Eagle, Aruba

Işıltılı turkuaz denizi ile dünyada görülmesi gereken sahillerden biri.

Aruba_Beachfront_IuliiaNufrychenkova_123rf1280

Biletinizi ayırtma zamanı 🙂

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: