SERİNİN SONUNA GELİYORUZ, AÇLIK OYUNLARI: ALAYCI KUŞ 2

açlık oyunları jennifer lawrence

Heyecanla beklenen Açlık Oyunları serisinin sonuna yaklaşıyoruz. Suzanne Collins’in çok satan roman üçlemesinden sinemaya uyarlanan Açlık Oyunları serisinin son filmi Açlık Oyunları: Alaycı Kuş 2 şimdi sinemalarda. Başkan Snow: ‘Ben seni izledim. Sende beni. Kuşkunuz olmasın oyunun sonuna geliyoruz.’

açlık oyunları

 Toplamda 547 dakika süren Açlık Oyunları dünya çapında şimdiye kadar $2315 milyar gişe geliri sağlarken Oscar ödüllü Jennifer Lawrence performansı, yetenekleri, görünümü ve ruhu ile Açlık Oyunları fazlasıyla katkıda bulundu. Jennifer Lawrence 2015 yılında Hollywood’un en çok kazanan oyuncusu olurken aynı zamanda Hollywood’un cinsel ayrım yaptığına dair bir yazı da yayınladı.

açlık oyunları -2

AKatniss, Panem ulusuyla savaş içerisindeyken Başkan Snow (Donald Sutherland) ile yüzleşiyor. Yakın arkadaşları Gale (Liam Hemsworth), Finnick (Sam Claflin), Peeta (Josh Hutcherson) ve bir grup ile birlikte Panem halkına özgürlüklerini kazanmalarında yardımcı olabilmek için hayatlarını tehlikeye atarak 13.Bölge’den ayrılırlar. Görevin amacı Katniss’i ortadan kaldırmayı kendine takıntı hale getirmiş Başkan Snow’a suikast düzenlemektir. Ölümcül tuzaklar, düşmanlar ve manevi tercihler, Katniss’i hiç bir arenada olmadığı kadar zorlayacaktır.

açlık

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş 2 filmini 4 Kasım’da ilk kez Berlin galası ile tanıtımlara başlayan başrol oyuncusu Jennifer Lawrence, Christian Dior Couture elbisesi ile açılışı yaptı.

Jennifer-Lawrence-The-Hunger-Games-Mockingjay-Part-2

5 Kasım’da düzenlenen Londra galasında bir kez daha Dior Couture tasarımı elbisesi ile katılan Lawrence yan göğüs dekoltesi ile tüm gözleri üzerine çekti.

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 05: Actress Jennifer Lawrence attends "The Hunger Games: Mockingjay Part 2" UK Premiere at the Odeon Leicester Square on November 5, 2015 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 05: Actress Jennifer Lawrence attends "The Hunger Games: Mockingjay Part 2" UK Premiere at the Odeon Leicester Square on November 5, 2015 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

9 Kasım’da Paris’te düzenlenen basın toplantısı ve galasına daha kapalı bir stil yaratarak seçimini gene Dior couture’dan yana kullandı.

Jennifer-Lawrence-In-Christian-Dior-Couture-Hunger-Games-Mockingjay-Part-2-Paris-Photocall-Premiere

İspanya-Madrid’de düzenlenen basın toplantısına ve galasına ise sırasıyla Mugler tasarımı kırmızı yelek elbisesi akşam düzenlenen galasına ise Ralph Lauren tasarımı siyah elbisesi ile katıldı.

Jennifer-Lawrence-In-Mugler-Ralph-Lauren-Collection-The-Hunger-Games-Mockingjay-Part-2-Madrid-Photocall-Premiere

Beijing galasına Christian Dior couture tasarımı ile katıldı.

Jennifer-Lawrence-In-Christian-Dior-Couture-The-Hunger-Games-Mockingjay-Part-2-Beijing-Premiere

Los Angeles galasına Christian Dior tasarımı elbisesi ile katıldı.

Jennifer-Lawrence-In-Christian-Dior----The-Hunger-Games-Mockingjay-----Part-2----LA-Premiere

Fotoğraflar RCFA aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: