2014’ün top 25 stilisti arasında en üst sırada Elizabeth Stewart yer alıyor

ElizabethStewart

Cannes Film Festivali’nden Oscar’lara kadar toplamda 102 ayrı görünümü yaratan, Cate Blanchett, Sandra Bullock ve Julia Roberts gibi A-list aktrislerin stylistliğini yapan Stewart’ın listede en tepede yer alıyor olması normal.

Elizabeth_Stewart-31-Edit58194

elizabeth stewart

Çalıştığı ünlüler Blanchett, Bullock, Roberts, Jessica Chastain, amanda Seyfried ve January Jones. Güney Carolina Üniversitesi’nde gazetecilik eğitimi alan Stewart aynı zamanda ‘Günlük Kadın Giyimi’ editörü olarak çalışmaya başladı. Daha sonra ‘The New York Times’ dergisinde yazmaya başlayan Stewart’ın ilk müşterisi Ally McBeal dizisinde rol alan Calista Flockhart oldu.

461322479PH00259_71st_Annua cate blanchett

Stewart: ‘Cate’n Golden Globes görünümü ödül sezonu için benim için muhteşem bir başlangıç oldu’ diyor. Siyah tül Armani Prive elbisesine Chopard’ın yeni koleksiyonundan küpelerle tamamlamış.

sandra-bullock-at-2014-palm-springs-film-festival-awards-gala-1

Sandra Bullock’un Palm Springs Film Festivali’nde giydiği Alex Perry tasarımı pembe ve kavuniçi renklerinden oluşan elbisesi de top görünümleri arasında.

Stewart: ‘Blue Jasmine filminin Oscar ödüllü yıldızı Cate Blanchett için 3 ayrı Giorgio Armani tasarımı elbise seçeneği vardı. İki tanesi özel üretilirken bir tanesi defilede yer almıştı. Sonbahar 2013 koleksiyonundaki elbiseyi seçtik.’ diyor.

86th Annual Academy Awards - Arrivals

HollywoodReporter’dan alıntıdır.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: