Skinny Jeanlerimizle fit görünmenin ipuçları

skinnies-1

Bacaklarımızı sıkıca saran, kalçalarımızı gözler önüne çıkartan, her sezonun favori parçası skinny jeanler; kısacası jean kumaşında tayt görünümlü pantolonlarımızı fiziğimizi en güzel şekilde gösterecek tarzda kombinleyelim. Nasıl mı olacak bu diyenler ve ben zaten yapıyorum diyenler.. hepiniz benim için birsiniz. Sonuçta kaç sezon oldu skinny jeanlerinizden vazgeçemediniz. Peki ben vazgeçtim mi, tabii ki hayır. Her sene en az 2-3 tane daha almaya da devam ettim. Bazılarında gerçekten tayt etkisini hissettim fakat bazıları ile nefes bile alamadım. Gene de üstümden çıkartmadım.

jeans-1

Şimdi çok merak ettiğim bir soruyu soruyorum. Bu jeanler bizi gerçekten güzel gösteriyor mu göstermiyor mu? Babetler, düz sandaletler, parmak arası terlikler ve spor ayakkabılarla kombinlemekle rahat bir stil yaratıyorum. Ama bacaklarım bu fotoğraftakiler gibi durmuyor. Nasıl olacak bu iş derken baktım ki hepsinde topuklular. Daha önce anlamadın mı demeyin, anladım da anlamamazlıktan geldim. 🙂 Şimdi o babetlerle, sneakerslarla hoplaya zıplaya yürürken topuklularla narin bir ceylana mı dönüşeyim. Fotoğraflara bakın ve siz karar verin 🙂

What-To-Wear-With-Skinny-Jeans-24 What-To-Wear-With-Skinny-Jeans-18

 

What-To-Wear-With-Skinny-Jeans-6 What-To-Wear-With-Skinny-Jeans-1

jeans1

 

What-To-Wear-With-Skinny-Jeans-11

What-To-Wear-With-Skinny-Jeans-8-640x904

Öncelikle topuklu sandaletler gerçekten başka bir hava katıyor. Gündüz için biraz zahmet verici olabilir fakat gece skinny jean ve topuklu sandaletler süper bir seçim. Stilettolarınızla da kombin yapabilirsiniz fakat yaz geldi, o güzelim sıcak yaz gecelerinde ayaklarımızı neden saklayalım. Sonbahar ve kışın zaten yapıyoruz. Bacaklarınızı uzun gösterirken kalçalarınızı da fiziğinizle bütünleştirmek mi istiyorsunuz; o zaman kalça kısmınızın yarıya kadar kısmını kapatan bir bluz veya tshirt ile giyin. Farkı kesinlikle göreceksiniz.

skinny-jeans-and-heels

Skinny jeanlerimizi ipli topuklu sandaletlerle de şık bir şekilde kombinleyebiliriz. Renk seçiminde bence özgürsünüz. Mavi ve tonları bütünlük yaratırken farklı renkler de dikkat çekici stil yaratmanızı sağlayacaktır. Sonuçta denim ile kombin yapmak için renk paletiniz sınırsız.

Fotoğraflar getty image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: