Kemerler ünlülerin stillerinde batıdan ilham alıyor

Rosie Huntington-Whiteley

Yazın ünlüler, moda ikonları ve bloggerların üzerilerinde görmeye başladığımız kovboy kemerleri yeni sezonun hit aksesuarlarından biri olma yolunda. Trendler moda haftalarındaki defilelerle ortaya çıkarken, ikonlar, ünlüler ve tabii bloggerların stillerinde kullanılarak sezonun alınması gereken parçalarına dönüşüyorlar. Modayı takip eden ve trendleri stillerinde yansıtmak isteyenler; bu yazın hit aksesuarı olan ve sonbaharda da görme ihtimalimiz yüksek aksesuarlardan biri kovboy kemerleri ile stil önerilerini bu yazımda bulabilirsiniz.

Selena Gomez
Selena Gomez

Biliyorum, kovboy kemerleri aslında 80ler ve özellikle 90ların popüler aksesuarlarıydı. Jeanlerimizle kullandığımız kovboy kemerleri 2015’te tulumlardan şortlara kadar çeşitli giyim parçalarında kullanılan aksesuarlardan biri oldu. Jeanlerimizle tabii ki halen kombin yapıyoruz, özellikle skinny jeanlerle kombin yaparken bootilerimizi kullanmak maskülen şıklığa kadınsı yorum sağlıyor.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
kovboy kemeri
Kendall Jenner

Kovboy stillerinden ilham alan kemerlerin özelliği tokalarının genelde orta veya büyük olması. Kısa eteklerinizle veya uzun elbiselerinizle kullanarak dikkat çeken stil yaratabilirsiniz. kSaok stili western belts

kovboy kemeri 2

Suki Waterhouse
Suki Waterhouse

western belt 2

 

western belts

Saint Laurent
Saint Laurent
Zara
Zara

Fotoğraflar getty image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: