Zoolander 2 filmi, Valentino defilesinde Ben Stiller ve Owen Wilson’ın podyumdaki şovları ile tanıtıldı

superbad

10974002683_0a79939466_z

FilmstilModa olarak sıklıkla film ve modanın birbirini etkilediğini, birbiri içinde yeniden yorumlandığını ve dünyamızı şekillendirdiğini göstermeye çalışan haberleri paylaşıyorum. Filmlerden ilham alan tasarımlar, filmlerdeki kostümleri tasarlayan modacılar, filmlere ilham olan modacılar… Bugün Paris Moda Haftası’ndaki Valentino defilesinde film ve moda podyumda buluştu.

its-blue-steels-all-round-as-zoolanders-ben-stiller-and-owen-wilson-take-to-the-valentino-catwalk-body-image-1425998962

Yönetmenliğini Ben Stiller’ın üstlendiği 2001 tarihli Zoolander filmini hatırlarsınız. 13 yıl aradan sonra filmin devamı olan Zoolander 2 çekilmeye başlandı. Yeni filmde aklı kıt model Derek (Ben Stiller), Hansel (Owen Wilson) ile birlikte farklı markaların yüzü olmaya soyunarak yepyeni bir rekabetin alevini canlandırmanın peşindeler. Fakat rakip firmalarının reklam yüzü olan ikili, bu defa gönülsüz bir rekabetin kucağına düşerler.

zool

Zoolander 2 filminin çekimlerine başlandığı geçen aydan itibaren, Zoolander ve Hansel’in Valentino’nun genel merkezinde görüldüğü dedikoduları yayılmaya başlamıştı. Bugün düzenlenen Valentino defilesinin kulisinde görüldüğüne dair haberler çıkınca tüm gözler Valentino defilesine çevrildi.

06-zoolander-valentino-pfw-backstage

12 Şubat 2016’da vizyona girecek Zoolander 2 filminin başrol oyuncuları Valentino defilesinin sonunda podyuma çıktı ve çılgın bir şov gerçekleştirdiler. ‘Don’t You Want Me’ şarkısı ile podyumda yer alan Derek ve Hansel ipek pijama ve trençkotları ile harikaydılar.

Ben-Stiller-Owen-Wilson-Zoolander-563066

İşte Valentino defilesinin Zoolander 2 görüntülerini izleyebilirsiniz. Filmi heyecanla bekliyorum 🙂

Zoolander 2 henüz çekim aşamasında. Vizyona girmesine 1 sene var. Filmde de yer alacak bu şov Zoolander 2 filminin tanıtımı için cesur bir adım olmakla beraber Valentino markasının da çıkarına oldu. Bugün sosyal medyada, görsel ve yazılı basında en çok paylaşılan haberlerden birine dönüştü. Tebrikler!!

Moda ve Filmin buluşmasını www.terapimyoga.com adresinden takip etmeye devam 🙂

Fotoğraflar Valentino aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: