Yargıcı ile Bahar’da safariye çıkıyoruz

Bahar 2015 Yargıcı

Yargıcı 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile safari temasını işliyor. Kadınların kaşif özelliklerini doğal tonlarla ortaya çıkaran koleksiyon genelde rahat kesimlerden oluşuyor. Toprak tonlarından, hardal sarısına, deniz mavisinden, çimen yeşiline kadar birçok doğal tonu 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonunda kullanan Yargıcı, aksesuarları, ayakkabı ve çanta modelleri ile de dikkat çekiyor.

Yargıcı yaz 2015

Yargıcı 2015 İlkbahar yaz koleksiyonunda rengarenk tonlarla baharı karşılarken kullandığı desenler de bir o kadar dikkat çekiyor. Genelde büyük çiçek desenleri ile hareketlendirdiği keten ve ipek kumaşlı gömlekleri ve bluzları yazın kıpır kıpır havasına uyum sağlayacak hareketliliğini yansıtıyor.

Bahar 2015 Yargıcı 2

Yeşil, turuncu, sarı ve mavi tonlarında tasarlanmış çiçekli gömlekler ile dikkat çeken koleksiyon aynı zamanda kot gömlek modellerini de içeriyor. Pili veya cep detayları ile süslenmiş Yargıcı bluzlar ve Yargıcı gömlekler rahat kesimlerde tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Yargıcı Jean

Koleksiyonun genelinde gördüğümüz doğal tonlardan oluşan renk seçimleri elbise modellerine de yansımış. Krem, mavi, yeşil ve hardal tonlarında tasarlanan Yargıcı elbiseler dar kesimde veya büzgülü olarak modellendirilmiş. Tazeliğin sembolü çiçek desenleri ve etnik havayı yansıtan kilim desenleri ile renklenirmiş olan elbise modelleri hem günlük hayata hem de rahat sahil havasına uyum sağlayacak modellerden oluşuyor. Diz üstü elbiselerde kullanılan keten kumaşlar ve pat detayları Yargıcı koleksiyonlarının sade şıklığını vurguluyor.

Bahar 2015

Altın Kumlar - Yargıcı Bahar 2015

Baharın olmazsa olmazı ceket ve mont tasarımları da baharın pastel tonlarını yansıtıyor. Serin havalarda yardımımıza koşan keten pardesüler ve spor giyimimizle kombinleyebileceğimiz kapitoneli yelekler koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında. Yargıcı ceket modellerinde göze çarpan kruvaze modeller ve düğme detayları da baharda hem şık hem de spor bir havaya bürünmemizi sağlıyor.

Yargıcı çanta

Yargıcı Bahar 2015 - 1

Ayakkabı ve çanta modelleri rahat tarzları ve sade modelleri ile 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda yerlerini almış. Yazın ayağımızda yokmuş gibi rahat edeceğimiz sandaletler ve kadınların kuru havalarda vazgeçemedikleri tercihlerinden olan babet modellerinin yanında yağmurlu bahar havalarında kullanılmak üzere düşünülmüş yağmur çizmesi ve yazlık kombinlerimize renk katan espadril tabanlı Yargıcı ayakkabılar da ilkbahar yaz 2015 modelleri arasında düşünülmüş.

Yargıcı süet sneaker

Yargıcı seramik kolyeYargıcı safari Yargıcı mumYargıcı aksesuar

Fotoğraflar Yargıcı aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: