İki Dünyanın İlk Karşılaşmasına az kaldı. Warcraft filmi 3 Haziran’da sinemalarda

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan World of Warcraft, 2016’da sinemada Warcraft ismi ile yer alıyor. Warcraft filmi farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyazperdeye taşıyor. Warcraft filmi yönetmenliğini Moon (2009) filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan, genç neslin umut vaadeden yönetmenlerinden Duncan Jones yaparken, oyuncu kadrosunda ise Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W isimleri yer alıyor.

warcraft film warcraft film

World of Warcraft evreninde geçen film insanlarla orklar arasındaki çatışmayı konu alacak ve filmin odağında Durotan, Anduin Lothar olacak. Film World of Warcraft oyununda yer alan pek çok yerde geçecek.

warcraft film

warcraft film

Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

warcraft film

Fotoğraflar Universal aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: