Versace Sonbahar 2016 Koleksiyonu

Versace Sonbahar 2016

Versace kadını kimdir? Donatella Versace’nin ilham aldığı kadınlar değiştikçe tasarımlarında ön plana çıkan Versace kadını da kimlik değiştiriyor. Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley gibi cesur kadınlardan ilhamını alan Donatella her zaman boyun kısmını ve bacaklarda derin dekolteyi kullanmayı seviyor. Kıyafetler ne olursa olsun, stiller ne tarz olursa olsun Donatella Versace Versace kadının gözlerinde dramatik bir anlam yaratılıyor. Gözler hariç makyajda da yüze başka renklendirme yapmadan, dudaklara ruj kullanmadan natürel görünümler yaratıyor.

Versace 2016 koleksiyon pastel

Versace Sonbahar 2016 koleksiyonu
Versace Sonbahar 2016 koleksiyonunda süper miniler ve spor detaylar ön planda. Genel olarak renk paletinde öne çıkardığı pastel tonları ile elbiseler, paltolar, pantolon ceket kombinler ve kürkler Versace Sonbahar 2016 koleksiyonunda öne çıkarken 2016 Sonbahar/2017 Kış sezonunun trendlerini de belirliyor.
Versace kadınlar pastel

Adriana Lima, Natasha Poly, Mariacarla Boscono, Romina Lanaro, Irina Shayk, Andreea Diaconu, Jamie Bochert, Malgosia Bela, Caroline Brasch Nielsen, Jourdan Dunn, Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Karlie Kloss Versace defilesinin süper modelleriydi.

versace 2016 sonbahar koleksiyonu

Gigi Hadid, Versace defilesinin hem açılışını hem kapanışı gerçekleştirdi. Pastel tonları ile beraber Donatella Versace neon renkleri stillettolarla kombinlediği desenli elbise, mini etek, palto ve ceket takım kombinlerinde kullandı.

Versace kadınları

Çizgilerle yarattığı ve sportif ilhama sahip elbise ve pantolonlar sezonun trendlerinden biri olacağının altını çiziyor.
Versace Sonbahar 2016 koleksiyon

Çantalardaki kürk detaylar, zincirli askılar ve saç bantları Versace Sonbahar 2016 koleksiyonunun göze çarpan detayları.

Versace Sonbahar 2016 koleksiyonu 2versace sonbahar kadınlarıVersace Sonbahar 2016versace sonbahar 2016 koleksiyonu siyahlarVersace Sonbahar 2016 koleksiyonu abiye

Fotoğraflar Vogue.com aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: