Boyunuzu Daha Uzun Gösteren Stiller

Sonbahar ve kışın popüler trendlerinden biri olan diz üstü botlar boyunuzu uzun göstermek için stilinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz yardımcı parçalardan biri. Diz üstü botlarınızı skinny pantolon veya jean, kısa etek veya şortlarınızla kombinleyebilirsiniz. Eğer diz altı bir etek giyecekseniz bacağınızı saran modelleri tercih etmenizi öneririm.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

2. Etek boyunuzun önemini unutmayın. Kısa giyinmek istiyorsanız, gerçekten kısa olanı seçin. Sokakta nasıl kısa etekle dolaşırım derseniz de diz altı paltolarınız size yardımcı olacaktır. Eğer uzun etek giyecekseniz, yere kadar olan modelleri seçin. Diz altı etek giymek istiyorsanız, kalem etekler ve yüksek belli olanlar sizi daha uzun gösterecektir. Bu eteklerinizi stilletto veya bacaklarınızı saran diz üstü botlarla giymenizi öneriyoruz.

rooney maara

victoria beckham

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

3. Stilinizdeki detaylara odaklandıklarında boyunuzun da kısa gözükme ihtimali artabilir. Salma Hayek kullandığı kemer ve ayakkabılarla dikkatleri beline ve ayaklarına çekmiş. Diğer stilinde ise siyah tulumunu göğüs dekoltesi ve kırmızı ruju ile tamamlayarak dikkatleri dudaklarına çekmiş. Siz bakışları nereye odaklarsınız, stilinizde dikkat çeken yer orası olur. Siyah bir stili kırmızı rujla tamamlayarak herkesin kafasını yukarıya doğru bakmasını sağlarsınız.

salma hayekElle Style Awards 2015 - Inside Arrivals

4. Her şey oran üzerine kurulu. Çantalarımız aksesuarlarımız olarak boyları ile bizim stilimizde uzun veya kısa görünmemize etken olabilir. Kate Bosworth baldırında biten eteğini bilek boy botla kombinleyerek boyu için riske girmesine rağmen küçük çantası ile boyunu uzun göstermeyi başarmış.

kate bosworth

Reese Whiterspoon kullandığı çantanın büyüklüğü boyunu daha da kısa göstermiş.

main.original.585x0

Ünlü blogger Miroslava Duma boyu kısa olmasına rağmen boyunu uzun göstercek tüyoları çok iyi kullanıyor.

mira-duma-miroslava-duma-fashion-weeks-street-style-fashion-over-the-knee-boots-paris-fall-2015-blue

5. Daha fazla ten göstererek daha uzun boylu görünebilirsiniz. Saçlarını kısa kestiren Kate Mara, kısa boyuna rağmen kırmızı halı elbisesi ile daha uzun görünmüş. Saçlarınızı kesin demiyoruz. Toplayabilir, topuz yapabilirsiniz. Özellikle gece daha sık tercih edilen toplu saçları gündüz de kullanarak daha uzun boylu görünebilirsiniz.

mcx-shorttall-katemara

turtleneck1

Yüksel belli pantolon ve eteklerin trend olması işimize yaradı. Bel kesimi yüksek olduğu zaman boyunuzu uzatmak daha da kolaylaşıyor.

Fotoğraflar marie claire aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: