Bazı ünlülerin #selfie konusunda sırları var.

Charlize Theron

Celebrities_Who_Refuse_Selfies_With_Fans_content

Selfie modası çıktığından beri, bir çok ünlü kendi selfielerini sosyal medyada paylaşıyorlar. Aynı zamanda hayranları onlarla selfie çektirtmek istediklerinde de fotoğraflarında yer alıyorlar. Ödül törenlerinde ve film galalarında hayranları oldukları yıldızlarla fotoğraf çektirmek için bekleyen fanlar genellikle mutlu sonla eve dönüyorlar.

Brad Pitt
Brad Pitt
Jessica Alba
Jessica Alba
Charlize Theron
Charlize Theron
Anne Hathaway
Anne Hathaway

Bazı ünlüler varki onlar selfieyi aptalca buluyor ve çektirmeyi reddediyorlar. Bazı zamanlar hayranları terslemekten de çekinmiyorlar. Çünkü özel hayatlarına önem veriyorlar. Bende size şimdi bu ünlülerden bazılarını paylaşacağım. Onlardan imzalı bir fotoğraf alabilirsiniz fakat selfie çektirmeyi aklınızdan bile geçirmeyin.

Dakota Johnson

Dünya çapında 500 milyon doları geçen gişeli Grinin Elli Tonu filminin yıldızı Johnson, hayranları ile selfie çektirmeyi fazla sevmeyenlerden. İnternete bakınca filminin galasından bir fotoğrafı bulabilirsiniz. Fakat hayranları ile başka fotoğrafını bulmanız zor.

tumblr_njphsfTKsr1u0gagmo1_500

Leonardo Di Caprio

Özel hayatına önem veren yıldızlardan biri de Leonardo di Caprio. Basında çıkan haberlerden birinde hayranlarından biri doğum gününde selfie çektirmek istemiş ve onu bile geri çevirmiş. Daha önceki yıllarda selfie çektirmek konusunda bu kadar rahatsız değildi. Ayrıca kendi selfielerini de sıklıkla çekiyor.

Leonardo_DiCaprio_(Berlin_Film_Festival_2010) tumblr_n04d786tVM1sztll3o1_1280

Sanırım son dönemde aldığı kiloların etkisinde de kamera ile arası pek barışık değil.

leonardo_dicaprio

Kanye West

Genelde selfie çektirmek isteyen hayranlarını reddetmeyen West, fotoğraflarda sıkılmış ve mutsuz ifadesi ile yer alıyor. Ünlü rapçi gülmeyi reddediyor. Kanye’ye bu konuda sorulan soruya cevabı: ‘Eski bir şatoda resimlerde insanlar gülmüyorsa bu onların cool olmadıklarını göstermez’

Kanye-Mean-Mug-4 kanye-selfie

Cameron Diaz

Ünlü oyuncunun hayranları ile olan ilişkisinde ve imza vermek konusunda kötü ünü var. Tabii bunları düşünürseniz selfie sevmemesi de normal gelir. Basında çıkan bir habere göre Sex Tape filminin galasında selfie çektirmek isteyen bir hayranına ‘eğer senle çekilirsem şimdi herkesle çektirmek zorunda kalırım.’ diyerek çektirmeyi reddetmiş. Fakat işin garip tarafı kendi selfiesini sürekli çekiyor ve yayınlıyor. Komik olmalarından veya makyajsız olmaktan da çekinmeden..

cameronsurprise rs_600x600-131211144419-600.Cameron-Diaz-Body-Book.jl.1213

Emma Thompson

2014 yılındaki bir ödül töreninde hayranının selfie çektirmek istemesine cevabı hayır olan Emma Thompson’ın bu konudaki sebebi selfieyi aptalca ve narsistik bulması.

embedded_emma_thompson

Lupita N’yonga

Oscar ödüllü oyuncu şimdiye kadar en fazla retweet edilmiş selfiede yer almıştı. Fakat hayranlarından biri onunla selfie çektirmek isteyince hayır cevabını veren yıldız başka ünlülerle selfie çektirmekten çekinmiyor.

selfie oscar #oscarselfie

lupita-nyongo-instagram

Fotoğraflar getty image aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: