2015 Yazının Trendy Plaj Üstleri

plaj deniz yaz 2014

Yazı sevmemin en önemli nedenlerinden biri tabii ki deniz kenarındaki keyifli zamanlar. Plajda bikinilerimiz ve mayolarımızla stillerimizi yaratırken, giyeceğimiz kısa veya uzun, işlemeli veya sade, desenli veya renkli üstlerle görünümümüze farklılık katabiliriz. Her kadın günlük hayatındaki şıklığı, tatilde plajda da yansıtmak ister. Aynı zamanda günlük hayatındaki stilinden parçaları da plaj şıklığıyla birleştirir. Siz de ilham alıp plajda göz kamaştırıcı görünebilirsiniz. Ünlülerin de ilham olduğu stiller şimdi burada:

– Örgüler: Seksi görünüm veren örgülerin boyları nasıl bir stil yaratmak istediğinize bağlı olarak değişiyor. Sonrasında bir partiye devam edecekseniz, örgüleri tavsiye ederim 😉

barbara-palvin-beach-shoot11
isabeli-fontana summer 2015

Uzun t-shirtler veya gömlekler: Sportif stili kadınsılaştırmak isteyenler, Gisele Bündchen gibi vücudunuzu saran gömlek elbiseleri tercih edebilirsiniz. Olivia Palermo’nun kullandığı gibi beyaz bir gömlek sizi seksi gösterecektir.

gisele Bündchen

barbara-palvin-beach-shoot4

10438350_10154228334400551_230296342502456421_n

main.original.585x4

Kısa üstler ve şort: Vücudunuza güveniyorsanız ve rahat olmak da istiyorsanız, şortları kısa üstlerle kombinleyin. Kısa üstler geçen yazdan bu yaza terfi olmuş trendlerden biri.

main.original.585x2

ellenbeachloosetopshortssunglassesbeachbag7

Desenli tunikler ve kaftanlar: Desenlerine ve tarzlarına göre şık görünümleri kolaylıkla sağlayacağınız tuniklerle vücut hatlarınızı  istediğiniz gibi gösterebilirsiniz. 😉

barbara-palvin-beach-shoot9

main.original.585x3

barbara-palvin-beach-shoot2

Gözlüklerinizi, plaj çantanızı, terliklerinizi ve aksesuarlarınızı da unutmayın. 🙂

Fotoğraflar Getty Image aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: