Tarzan Efsanesi 2016’da

Tarzan Efsanesi / The Legend of Tarzan 2016 yılının beklenen filmleri arasında yerini aldı. Edgar Rice Burroughs’un efsanevi Tarzan karakterinden sinemaya uyarlanan Tarzan Efsanesi filminde Alexander Skarsgård, Margot Robbie, Oscar adayı Djimon Hounsou, Oscar adayı Samuel L. Jackson, Oscar adayı John Hurt, Oscar ödüllü Jim Broadbent  ve 2 Oscar ödüllü Christoph Waltz  yer alıyor.

 

tarzan efsanesi

Çocukluğumuzun unutulmaz karakterlerinden Tarzan, aksiyon ve gerilimin olduğu Tarzan Efsanesi filmi ile Temmuz 2016’da vizyonda. Son dört Harry Potter filmlerinin yönetmenliğini yapmış David Yates’e emanet edilen The Legend of Tarzan (Tarzan Efsanesi)’ın ilk fragmanı şimdi karşınızda.
tarzan-tantor-terk Tarzan
1918 ve 2014 yılları arasında sinemanın en büyük database imdb’de yer alan Tarzan filmlerinin sayısı 200’ü buluyor. Kahramanımızı sadece filmlerde değil televizyon dizilerinde izledik. Tabii ki bu kadar ünlü olunca bilgisayar oyunları ve kitapları olmadan olmaz.

tarzan efsanesi

Film, Afrika’yı terk edip sevgili eşi Jane ile beraber kendi halinde yaşamına devam eden Tarzan ile başlıyor. Parlemento’nun ticaretini korumak için Congo’ya çağrılan Tarzan kendini kibrin ve açgözlülüğün merkezinde bulur. Filmin görüntü yönetmeni Golden Compass filminden tanıdığımız Henry Braham. Oscar ödüllü Stuart Craig yapım tasarımda yer alınca görselliğin muhteşemliği dikkatinizi çekecektir.

 

Fotoğraflar Warner Bros aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

2 YORUMLAR

Yorumlarınız için: