Sportif etkilere sahip Alexander Wang x H&M özel koleksiyonu

hm alexander wang

Dünyaca ünlü Amerika’lı tasarımcı Alexander Wang’in H&M için özel olarak hazırladığı Alexander Wang x H&M koleksiyonu 16 Ekim’de New York’da düzenlenen defilenin ardından H&M Türkiye showroom’unda ilk kez moda dünyasının seçkin isimlerine ve basın mensuplarına tanıtıldı. Tüm dünyada ve Türkiye’de merakla beklenen koleksiyon 6 Kasım Perşembe günü H&M Zorlu Center, İstinye Park, İstiklal Caddesi ve Ankara CEPA mağazalarında satışa sunulacak.

img02_6104_103 hm alexander wang hm alexander wang

Amerikan spor giyiminden esinlenen, fütüristik ve siyah tonlarında kurgulanan koleksiyon, kadın, erkek ve unisex parçaların yanı sıra Wang’in imza stilini yansıtan esprili aksesuarlar da içeriyor. 10 yıldır dünyaca ünlü tasarımcılar ile işbirlikleri gerçekleştiren H&M, bu yıl oldukça spor ve keskin çizgilere sahip bir koleksiyon ile moda severlerin karşısına çıkıyor.

hm alexander wang hm alexander wang hm alexander wang hm alexander wang hm alexander wang

Dünya lansmanı geçtiğimiz hafta New York City’de Armory on the Hudson’da gerçekleşen, atletizm stadyumunun moda alanına dönüştürüldüğü etkinliğe aralarında Jessica Chastain, Mary J Blidge, Dakota Fanning, Kate Mara ve Solange Knowles gibi dünyaca ünlü isimler katılmıştı.

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: