JAMES BOND’A ŞİMDİ KİMSE ENGEL OLAMIYOR.

James Bond “Skyfall”da yaşadığı başarısızlıklarının kefaretini ödeyerek Spectre filminde görev odaklı, hiç bir şey tarafından durduralamayan ve kimsenin yoluna çıkmasına izin vermeyen biri olarak kaderinin dizginlerini eline alıyor. Yeni James Bond Spectre fragmanından da heyecanlı ve nefes kesici bir Bond filminin bizi beklediğine dair ipuçlarını görebilirsiniz.

Geçmişten gelen şifreli bir mesaj James Bond’u beklenmedik bir görevle önce Mexico City’ye oradan Roma’ya götürür. Bond burada ünlü bir suçlunun güzel ve yasaklı dul eşi Lucia Sciarra’yla (Monica Bellucci) buluşur. Ardından, gizli bir toplantıya sızarak SPECTRE adındaki şeytani örgütün varlığını ortaya çıkartır.

Spectre-007_Poster_TR_y_

Bu sırada Londra’da, Ulusal Güvenlik Merkezi’nin yeni müdürü Max Denbigh (Andrew Scott) Bond’un eylemlerini sorgulamakta ve M’in (Ralph Fiennes) yönetimindeki MI6’in uygunluğunu soruşturmaktadır. Bond gizlice Moneypenny’yi (Naomie Harris) ve Q’yu (Ben Whishaw) kendisine yardım etmeye ikna eder. Amacı eski düşmanı Bay White’ın (Jesper Christensen) kızı Madeleine Swann’ı (Léa Seydoux) bulmaktır, çünkü Madeleine’in SPECTRE ağını çözecek ipucuna sahip olması muhtemeledir. Bir suikastçinin kızı olduğu için, Madeleine, Bond’u çoğu kişinin anlayamadığı şekilde anlar.

spectre

Monica Bellucci

James Bond SPECTRE’ın kalbine doğru yol alırken, kendisi ile aradığı düşman (Christoph Waltz) arasında tüyler ürpertici bir bağ keşfeder. Yeni Bond kadınları Monica Bellucci ve Lea Seydoux ile Bond Fransız, İtalyan ateşinin içinde kalıyor.

Lea Seydoux

Mendes, “Bond’un kendi serüvenine çok daha odaklanmış olması sayesinde, çok daha farklı farklı yerlere gidebildik. Bu filmde ‘Skyfall’a oranla çok daha fazla çeşitlilik, çok daha fiziksel ve coğrafi yolculuk var” diyor. james bond

la-et-mg-daniel-craig-rome-spectre-injured-car-chase-20150226 james-bond-spectre_3251384k

Fotoğraflar Sony Pictures aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: