Sisley’den canlı yayın:Georgia May Jagger & Josh McLellan S/K 2013 koleksiyonu için romantik bir kaçamak yapıyorlar

sisley fw 2013

Sisley’in 2013-2014 Sonbahar/kış koleksiyonu için sosyal mecrada farklı bir kampanya hazırladı. Sosyal mecranın farklı yerlerinde Sisley’in yeni koleksiyon kampanyasının hikayesi kamera arkası fotoğraflar ve film ile anlatıldı.

Love and laughter are in the air between Georgia May Jagger and lover Josh McLellan, on the set of Sisley Live shooting of Autumn-Winter 2013-14 campaign, May 10th 2013.

İngiliz model Josh McLellan ve nişanlısı Georgia May Jagger bir aray gelerek İtalyan marka Sisley’in 2013-2014 sonbahar/kış kampanyasının yüzü oldular.

Georgia May Jagger looking amazingly sexy, even on a tennis court, on the set of Sisley Live shooting of Autumn-Winter 2013-14 campaign, May 10th 2013. 

Büyük pencereler ve mermer şöminelerden ahşap süslemelere, Retro bir güzelliğe sahip yatak odalarına, kentsel ve tam anlamıyla kozmopolit bir görünüşe sahip merdivenlerin olduğu eski bir Fransız malikanesinin, gözden düşmüş kibar dekoru arasında hayat bulan bir dünya. Öte yandan, modayı belirleyen ve bir şöhret kızı Georgia, kavalyesi, model ve müzisyen Josh ile Sisley’in ruhunu romantik bir kaçamakla izah etmeye (ve giymeye) hazır.
A romantic dinner for Georgia May Jagger and Josh McLellan shooting Sisley Live campaign with Olivier Zahm. 
The last official image of Sisley Autumn-Winter 2013-14 campaign, starring Georgia May Jagger and Josh McLellan, shot by Olivier Zahm. 
Josh Mc Lellan is carrying girlfriend Georgia May Jagger on the set of Sisley Live. 

Two lovers on a swing. Georgia May Jagger and Josh McLellan for Sisley Live campaign.

Olivier Zahm gibi yetenekli bir fotoğrafçının objektifinde, bir Fransız kalesinin zarafeti içinde rock n’ roll ruhunun hayat bulduğu, birçok sıra dışı zıtlıklar içeren bir Sisley tarzı sergileniyor.

Another exclusive preview at the official Sisley Autumn-Winter 2013-14 campaign, starring Josh McLellan and Georgia May Jagger, shot by Olivier Zahm. 

A third preview image of Sisley Autumn-Winter 2013-14 campaign, starring Georgia May Jagger and Josh McLellan, shot by Olivier Zahm. 
A second official image from our Autumn-Winter 2013-14 campaign, starring Georgia May Jagger and Josh McLellan, shot by Olivier Zahm. 

An exclusive preview at the first official image of our Autumn-Winter 2013-14 campaign, starring Georgia May Jagger and Josh McLellan, shot by Olivier Zahm.

An old Aston Martin has been rented for the shooting. 
Kampanya kamera arkası fotoğrafların yayınlandığı sosyal mecralarla desteklendi.

Rolling Stones üyesi Mick Jagger’in 21 yaşındaki kızı Georgia kampanyada çalışmakla ilgili olarak ‘Aşık olduğunuz biri ile aynı seti paylaşmak muhteşem bir duygu’ dedi.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: