SET AŞKLARI GERÇEK OLDU

Son 10 yılın en çok konuşulan ilişkilerinden biri Brad Pitt ve Angelina Jolie’ninki oldu. Mr and Mrs Smith filminde birbirini öldürmeye çalışan aynı zamanda birbirine aşık çifti canlandıran Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin ilişki yaşamaya başlaması sansasyon yaratmıştı. Çekimler sırasında sette tanışan çift, birbirine aşık olması kadar normal bir şey yok. Fakat o sırada Brad Pitt’in evli olması bu olayı daha da dramatik duruma getirmişti. Jennifer Aniston’dan boşanan Pitt, Angelina Jolie ile ilişki yaşamaya başladı ve sonunda da geçen sene evlendiler. Şimdi Hayatın Sınırında ile 10 yıl sonra tekrar beraber aynı filmdeler. 10 yıl boyunca sürekli medyanın takibinde olan çiftin sette tanışıp sonunda da evlenmelerine, kısacası set aşkları sinema ve dizi dünyasında uzun yıllardır yaşanıyor. Sinema veya dizi çekiminde beraber oynayan oyuncuların birbiri ile yakınlaşması, birbirinden etkilenmesi olağan bir durum. Uzun saatler bir arada olmanın etkisi büyük. Aynı işlerde çalışıp evlenen veya sevgili olan bir çok kişi var. Film ve dizi setlerinde tanışıp beraber olmaya başlamak bazı zamanlar ofis yaşamından daha hızlı gelişebiliyor. Beraber rol alırken sevgiliyi canlandıranlar buna dahil. Ne kadar profesyonellik olduğunu söyleselerde eğer çekim varsa bunu profesyonellik engelleyemiyor. Aşk da kadın ve erkeğin birbirine olan çekimi değil de nedir? Ünlü çiftler ve yaşadıkları set aşkları:

Mila Kunis – Ashton Kutcher

mila kunis ashton kutcher mila kunis-kutcher-70s

Ünlü çiftler arasında Angelina Jolie ve Brad Pitt gibi ses getiren ilişki Mila Kunis ve Ashton Kutcher’dan gelmişti. 1998-2006 yılları arası That 70s Show dizisinde beraber rol alan Mila Kunis ve Ashton Kutcher, 2012’de ilişki yaşamaya ve sonunda da evlenerek 2014’te çocuk sahibi oldular. Sevgiliyi canlandırdıkları dizide oynadıkları sırada birbirlerinden etkilenmelerine rağmen dizinin bitiminden 6 yıl sonra sevgili oldular. sevgili olmaya başladıkları sırada Ashton Kutcher, Demi Moore ile evli, Mila Kunis ise Macaulay Culkin ile beraberdi.

Blake Lively – Ryan Reynolds

2011 yılında Green Lantern filminin setinde tanışan çift, geçen sene Aralık ayında çocuk sahibi oldu. Ryan Reynolds ve Blake Lively yakınlaşması sette yaşanırken, Ryan Reynolds, Scarlett Johansson ile evli, Blake Lively’de Leonardo DiCaprio ile görüşüyordu.

blake-lively-ryan-reynolds-zoom green-lantern-movie-image-ryan-reynolds-blake-lively-2-600x400

Johnny Depp ve Amber Heard

the-rum-diary-johnny-depp-amber-heard-closeup

2012’de Johnny Depp 14 yıl boyunca beraber olduğu şarkıcı Vanessa Paradis’den ayrılmıştı. The Rum Diary filminin çekimlerinde tanıştığı Amber Heard ile flört etmeye başlayan Depp, 2015’in başlarında 2 ayrı düğün ile evlendiler. Stilleri ile birbirini tamamlayan çift Hollywood’un gözdeleri arasında yerlerini aldılar.

amber heard johnny depp

Jennifer Aniston ve Justin Theroux

2007’de Tropic Thunder filminin setinde tanışan ve yakınlaşan çiftin ilişkisi 2010 yılında bir kez daha karşılaştıkları Wanderlust setinde başladı ve sonunda evlilikle noktalandı. İlk karşılaştıklarında Justin’i karanlık bulan ve seri katil görünümü yakıştırmasını yapan Jennifer, ikinci defa karşılaştıklarında ondan etkilenmiş. Джен Энистон 425.wanderlust.cm.21612

Halit Ergenç – Bergüzar Korel

Binbir Gece dizisinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç 2009 yılında evlendi. Dizi çekimi sırasında evli olan Halit Ergenç, çekimler sırasında etkilendiği Bergüzar Korel ile dizinin bittiği sene evlendi.

BERGÜZAR-HALİT-ALİ berguzar-korel

Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy

“Seksenler” dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Begüm Öner (26) ile Ceyhun Fersoy (33) Ağustos ayında evlendiler. Dizide aşk yaşayan ve evlenen çift gerçek hayatta da aynısını yaşadılar.

30953165 begüm öner

Birce Akalay- Sarp Levendoğlu

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun aşkları, reyting rekortmeni Küçük Ağa dizisinin setinde başladı. Akalay, daha önce de Yer Gök Aşk dizisindeki rol arkadaşı Murat Ünalmış’la evlenip boşanmıştı. Sarp Levendoğlu ise yıllardır Begüm Birgören’le beraberdi. Kısa bir süre adı Demet Evgar’la anılsa da mutluluğu rol arkadaşı olan Akalay da buldu.

küçük ağaask-gercege-dondu

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: