Rihanna ve Manolo Blahnik işbirliğiyle ‘Denim Desserts’

Vogue UK aittir.

Rihanna ve Manolo Blahnik işbirliğiyle ‘Denim Desserts’ koleksiyonunu çıkarttı. Dünyaca ünlü yıldız Rihanna ikinci kez Vogue dergisinin İngiltere edisyonuna kapak kızı olurken Sex and the City dizisi ile ünlenen ayakkabı markası Manolo Blahnik ile işbiriliği ile ortaya çıkan ayakkabı koleksiyonunu da tanıttı.

Vogue UK aittir.
Vogue UK aittir.

Rihanna kırmızı halıdan günlük stiline kadar en sık kullandığı Manolo Blahnik ayakkabılar onun favorileri arasında. Manolo Blahnik’in Chaos modeli ise aslında bir nevi tutkusu. Sex and the City dizisi ile ünlenen Manolo Blahnik, dizinin başkahramanı ve moda ikonu Carrie Bradshaw tarafından neredeyse her bölümde bu markaya aşkla bağlı olduğunu dile getiriyordu. Şimdilerdeyse Manolo Blahnik, dünya starı Rihanna ile yaptığı işbirliğiyle gündemde. 6 tasarımdan oluşan yeni koleksiyonundaki en gözalıcı parça olan uzun botlar, Rihanna’nın modelliğiyle, nisan ayında Vogue dergisinin İngiltere edisyonunda görücüye çıkacak.

Vogue UK aittir.
Vogue UK aittir.

‘Denim Desserts’ adlı koleksiyon için Manolo Blahnik: “Benim için inanılmaz heyecanlı bir işbirliğiydi. Sonuçlardan da kesinlikle aynı heyecanı duyuyorum. Rihanna ile çalışmak harika. Onun yönlendirişi, tutkusu, yaratıcılığı ve tarzı tasarımlara yansıdı ve ortaya efsanevi sonuçlar çıktı. Eminim ki herkes gördüklerinden çok etkilenecek.”

Manolo Blahnik aittir.
Manolo Blahnik aittir.

6 parçalık koleksiyonda yer alan ayakkabıların fiyatı 541 euro’dan (1700 TL) başlıyor, 2 bin 458 euro’ya kadar (8 bin TL) çıkıyor. Sınırlı sayıda üretilen ayakkabılar 5 Mayıs günü Londra, New York ve Hong Kong’taki Manolo Blahnik mağazalarında satışa sunulacak.

Fotoğraf Dennis Leupold aittir.
Fotoğraf Dennis Leupold aittir.

“Bir gün sokakta bu botları giyen bir kadını gördüğümde, arkadasından koşup ‘Dur’ diye bağıracağım, ‘Sen kimsin? Bunları nereden aldın?’ diyeceğim. Eğer sevgilisiyle bir randevuya gittiğini söylerse ona birkaç tavsiyem olacak. Bu ayakkabıların kullanışlı olup olmaması; nereye, hangi amaçla gittiğine göre değişir. Bu botlar çok tehlikeli, kızlar! Eğer bir erkekle randevuya gidiyor, sonrasında da eve dönüp kendi yatağınızda mışıl mışıl uyumayı planlıyorsanız bunları giymeyin! Bu botlar yüzünden kaçırılabilirsiniz! Resmen bela bir çift parça!”

Fotoğraf Harpers Bazaar aittir.
Fotoğraf Harpers Bazaar aittir.

Rihanna, kısa süre önce Puma için hazırladığı Fenty x  Pumakoleksiyonunu moda haftasında tanıtırken, daha önce bir süreliğine River Island için tasarım yapmıştı.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: