Rihanna SledgeHammer – Star Trek Sonsuzluk Özel

Rihanna SledgeHammer şarkısı ile Star Trek’e duyduğu aşkı bizle paylaşıyor.

Rihanna SledgeHammer

Rihanna: Star Trek küçüklüğümden beri hayatımın bir parçası diyerek başlıyor Star Trek’e olan hayranlığına. İlk bölümü izlediği andan itibaren aşık 0lduğunu ve vazgeçemediğini belirtiyor. Karakterlerle ve yaşadıkları hep bir bağının olduğunu hisseden Rihanna, çocukluğundan beri parçası olduğunu söylüyor.

rihanna-sledgehammer

Filme özel yaptığı şarkı için çektiği klipte de farklı makyajı ve saçı ile de Rihanna imzasını atıyor. Şarkının sözleri Sia Furler, Robyn Fenty ve Jesse Shatkin tarafından yazılmış. Filmin sonunda yer alan şarkının single 27 Haziran 2016’da çıktı. Filmin soundtrack içinde yer almayan şarkı için klip tamamiyle imax kameraları ile gerçekleştirildi.

Rihanna SledgeHammer
STAR TREK SONSUZLUK

Gene Roddenberry’nin yarattığı ve 2009’da J.J. Abrams tarafından yeniden çekilen, dünyaca ünlü Star Trek serisinin merakla beklenen yeni filmi “Star Trek Sonsuzluk” Justin Lin (Hızlı ve Öfkeli serisi) yönetmenliğinde geri dönüyor. Sonsuzluk’ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor.

Rihanna SledgeHammer

 

Fotoğraflar Rihanna SledgeHammer klibine aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: