Renkli koltuklarla evinizin stilini yenileyin

evidea

Koltuk alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey rahatlıktır. Rahat bir koltuğa kurulduğunuzda kendinizi çok iyi hissedersiniz. Koltuklar dekorasyon için de ayrı bir yere sahiptir. Evinizi veya ofisinizi dekore edecekseniz koltuk modelinizi seçerken son derece titiz davranmalısınız. Sonuçta evinizin veya ofisinizin stilini belirlemede öne çıkan eşyalar koltuklar oluyor.

ev idea koltuk

 

Tekli koltuk ofisler için son derece kullanışlıdır. Ofisinize misafiriniz geldiğinde onu bir sandalyeye oturtmak yerine rahat bir tekli koltuğa oturtabilirsiniz.

tekli koltuk

 

 

Uyum son derece önemlidir. Uyumsuz mobilyalar son derece göz yorar. Bunun önüne geçebilmek için koltuklarınızı seçerken evinizdeki diğer eşyalarla uyumuna da dikkat etmelisiniz. Ev dekorasyonu bir bütündür ve bu bütünün bozulmaması gerekir. Özellikle eğyaların birbiri ile renk uyumu önemli, sonuçta salonunuza baktığınızda sizi mutlu edecek bir uyum evin enerjisini de değiştirecektir.

evidea-mobilya-tekli-koltuk-SGX045-001_2

Sıradanlıktan sıkıldıysanız renklerin dünyasına adım atmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir koltuk tüm ortamın havasını bir anda değiştirebilir. Kendinizi biraz daha özgür ve çılgın hissetmek için renkli eşyalar alarak bir adım atabilirsiniz. 🙂

evidea-mobilya-kanepeler-SGX041_3

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: