70lerden ilham alan trendy platform ayakkabılarla günlük stiller

street-style-lee-oliveira-silk-print-handkerchief-pj-scarf-pants-studded-collar-sleeve-less-shirt-neon-platform-sandals-clutch-bag-round-sunglasses

Boyumuzu uzatması ve yüksek ince topuklarla kıyaslanınca daha konforlu ve rahat olmasından dolayı bir çoğumuz platformları seviyoruz. 2015 Bahar/Yaz trendlerine bakınca platform sandalet modellerinin yeniden hayatımıza girdiğini görüyoruz. Rahatlığı ve trend olduğunu biliyoruz fakat kalın topuklu ve kaba görünümlü platformları stilimizde nasıl kullanacağız? Dolabınızda zevkle aldığınız platformlarla  şık görünümler yaratarak kullanabilmemiz için hepimize ilham olabilecek stiller şimdi burada.. Bu arada Sonbahar 2015 couture koleksiyonlarında Versace, Dior gibi markalar platformlara yer vermiş. İndirimler başlamışken Sonbahar içinde bir model seçebilirsiniz.

White Out

Diz üstü elbise ve eteklerimizle rahatlıkla kombinleyebiliriz. Maskülen platformlarla kadınsı parçalar bir araya gelince şık görünümler yaratıyor.

Tomboy Chic

Maskülenlik sezonun trendlerinden olunca Cara Delevingne gibi boru paça pantolonlarınızın altına platform giyerek maskülen şıklık yaratabilirsiniz.

Polished Rock ‘n’ Roll

Kate Moss, Rock’n Chick stil yaratmakta uzman. Özellikle skinny pantolonlarla ince bilek bandını tercih ederseniz istediğiniz şık görünümü yaratabilirsiniz.

Menswear Meets Milanese

Vogue Japonya’nın başındaki Anna de la Russo her zaman trendy ve şık stilleri ile dikkat çekiyor. 70lerin trend olduğu bahar/yaz sezonunda platformla yarattığı bu stil bizim için şık bir ilham.

Ladylike Leisure

Diz üstü elbiselerle beraber uzun elbise ve eteklerinizle platformlarınızı kullanabilir ve şık görünüm yaratabilirsiniz.

main.original.585x0 snakeskin-maxi-dress-tunic-dress-platform-wedge-sandals-work-summer-out-summer-night-out-party-via-swww

Feminine Monochrome

70lerden ilham alan platformlarla maskülen ve sportif görünümler yaratırken sezonun en popüler trendlerinden boho şıklığa sahip olabilirsiniz.

chic_5

Yüksek belli geniş paça pantolonlarınızı platformlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

6_vanessa-hudgens

Boho stili ile bilinen Vanessa Hudgens platformlarla maksi elbiselerin şık uyumunu bize gösteriyor.

Fotoğraflar getty image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: