Olivia Palermo’nun Moda Haftaları 2015 stilleri

Down-jackets-arent-just-ski-slopes

Olivia Palermo’dan her zaman beklediğimiz tek bir şey ne diye düşünürsek tabii ki onun muhteşem stili diyebiliriz. Moda Haftaları süresince tabii ki onun stili normalin biraz daha üstünde oluyor.

Always-ahead-trend-Olivia-rocked-flared-jeans-while-attending

Defilelerde ilk defa tanıtılan koleksiyonların ve moda haftaları ile koleksiyonlardan ortaya çıkan trendleri Palermo moda haftalarında zaten giymiş oluyor.

DVF-Olivia-kept-cozy-despite-freezing-temperatures-pairing

Sokak stil uzmanı Olivia Palermo modada risk almaktan çekinmiyor. Beklenmedik renkleri birbiri ile kombin yapıyor veya desenleri birbiri ile karıştırıyor.

Fendi-party-Olivia-sported-eye-catching-coat--dress

Özellikle New York moda haftasındaki soğuklardaki kat kat giyimi hepimiz için gelecek kışa ilham olacak nitelikte.

Olivia-sat-front-row-Zimmermann-armed-right-accessories

Moda haftaları arka arkaya düzenlenirken Olivia’nın katıldığı defilelerdeki stilleri bizlere yeni trendlerin habercisi niteliğinde.

Michael-Kors-Olivia-looked-polished-classic-button-down Olivia-Palermo-Style-Fashion-Week-Fall-2015 Olivia-paired-furry-bomber-wide-legged-trousers-Milly Now-style-touchdown Misha-Nonoo-show-Olivia-brought-70s-style-flared-jeans

Olivia-stepped-out-Winter-whites-including-fun-full-skirt Yes-your-favorite-Spring-dress-can-work-during-Winter When-temperature-dips-below-zero-what-do-you-wear When-Paris-keep-chic Red-shoes-teal-skirt reason-Olivia-considered-queen-street-style preppy-meets-polished-outfit-quintessential-Olivia Only-Olivia-could-make-head--toe-black-feel-so-fresh

Fotoğraflar Popsugar aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: