Ocean’s Eleven Filminin Başrolü Kadınların

ocean's elevenGeçen seneden itibaren sessiz sedasız hazırlıkları yapılan kadınlardan oluşan Ocean’ Eleven  stili silahlı soygun filmi ortaya çıkmaya başlıyor. Filmin yönetmeni Hunger Games’lerden tanıdığımız Gary Ross ve yapımcı Steven Soderbergh ve George Clooney. Filmin ilk yıldız kadın oyuncusu Sandra Bullock olmuştu. The Playlist’in haberine göre ve şu an da imdb.com’da yer alan filmin oyuncusu kadrosunda Cate Blanchett göze çarpıyor.

ocean's eleven

Olivia Milch filmin senaryosunu yazmak üzere anlaşılmış senarist. Yeni filmde temelde Ocean’s Eleven baz alınarak, bir soygun düzenlemekte olan hırsızlar konu olacak fakat aynı filmin yeniden uyarlaması olmaması planlanıyor. George Clooney ve Brad Pitt’in filmdeki karakterlerini Sandra Bullock ve Cate Blanchett canlandıracak. Yönetmen Ross, Jennifer Lawrence’nda yer alma ihtimalini konuşuyor fakat henüz atılan bir imza yok. Bu yılın sonunda çekilmesi planlanan filmin vizyon tarihi de 27 Ekim 2017 olarak belirlenmiş.

cateblanchett-truth

Cate Blanchett ve Sandra Bullock dışında Mindy Kalling ve Helena Bonham Carter’ın da şu an kadroda yer aldığı belirtildi.

Filmin konusu da şu anki söylentilere göre Ocean’s Eleven filminin devamı niteliğinde olacak. Sandra Bullock, Danny Ocean’ın eski suçlu kardeşini canlandırıyor. Onun sağ kolu olan Cate Blanchett ile beraber ünlü Met Ball galasından pahalı bir kolyeyi çalmak üzere özel bir hırsızlık çetesi kuracaklar.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: