Moto ceketler şimdi ünlülerin vazgeçilmezi

 

moto ceket

balmain

Her Sonbahar stillerimizde yerini alan, her daim trendy olan parça sizce nedir? Aslında bahar sezonlarının en popüler parçası demek daha doğru. İlkbahar ve Sonbahar günlük ve gece sokak stillerimizde serin havalara karşı bizi koruyan aynı zamanda şık stil yaratan moto ceketler, vazgeçilmezlerden. Elbiselerden pantolonlara, jeanlerden tulumlara kadar farklı bir çok parça ile kombinlenen deri ceketler arasında ise yıldızı son dönemde parlamış olan moto ceketler şimdi ünlülerin de vazgeçilmezi. Sportif, klasik veya kadınsı… her tarz stile uyarlanan moto ceketlerle muhteşem bir görünüm yaratmak çok da kolay.

renkli motosiklet ceketi bayan moto ceket

moto jacket sokak stili

moto style jackets

Siyah veya renkli… hangi deri ceket tercihiniz olur? Renk konusunda kendinizi sınırlamayın derim. Pembe tonları ve maviler bu senenin trendy renkleri olarak göz alıyor. Ben gene de klasik siyahtan vazgeçmem diyorsanız o zaman kısa modelleri tercih etmenizi öneririm. Sonbahar modasının gözdesi deri ceketler stilinizde mutlaka yerini alsın.

moto ceket motosiklet ceketi deri ceket

Şimdi stillerimize ilham olan ünlülerin moto ceketlerle tarzlarına göz atalım. Onlardan ilham alırken dolabınızda deri ceketlere yer açmanın da tam zamanı.

beyonce chrissy teigen gigi hadid jessica alba kendall jenner rosie huntington


 

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: