Modern etkiler Yuka by Güliz aksesuar tasarımlarında

 

arrow line yüzük2 yuma by guliz aksesuar takı yüzük

Aksesuar kullanmayı seven biriyim. Modern olması genelde ilk tercihim oluyor. Yuka by Güliz tam benim beğendiğim aksesuar tarzına sahip ve çizgisini beğeniyorum. Sizlerle de paylaşmayı istedim çünkü beğeneceğinize eminim. Özellikle yazın kıyafetlerimizi tamamlamak için aksesuarlar öncelikli ihtiyaçlarımızdan.

banner3

Yuka by Güliz, önceki yıllarda beraber çalışmış olduğum reklam ve sinema filmlerinde sanat yönetmenliği yapan Güliz Mustafaoğlu’nun tasarımları. Güliz kimdir derseniz, aldığı Sinema-TV eğitiminin ardından tasarım ve mimarlık okumak üzere Londra’ya gitti, orada tasarım hayatına ilk adımını attı. Döndüğünde asıl mesleği sanat yönetmenliğine devam ederken, katıldığı kurslarla takı tasarımı yapmaya devam etti. Bu sayede Yuka markası tamamen şekillenmiş oldu.

yuma by guliz

Koleksiyonun ismi bana ilginç gelmişti. “Yuka” Uzak Doğu kültüründe bir kız ismi ve aynı zamanda bir bitki adıymış.

arrow line yüzük yuma by guliz

Yalınlığı ile tasarımları temsil etmeyi başaran bu isim, bir sanat yönetmeninin zevkli algılarıyla gümüşten, bronzdan ya da pirinçten renkli, doğadan ve kendi deneyimlerinden yola çıkan,tamamı ile el üretimi  takılar üretiyor atölyesinde.

ruffle bilezik silver yuma by guliz

ruffle bilezik silver2

Koleksiyonun satıldığı yerler: Cassette Butik (Bağdat Cad. ve Teşvikiye), Cermodern Sanatlar Müzesi-Ankara, Clue Store-Bursa, Old Hollywood (New York), Les Objects (Zürih)

Romantikler için hazırladığı özel kolyelere bayıldım. Aslında burada paylaşmak istediğim daha bir çok aksesuarı var ve hepsine de bayılacağınıza eminim. Tüm koleksiyonu görmek ve satın almak isterseniz linke tıklamanız yeterli. www.yukabyguliz.com

1901158_802840489729291_1350423669_n 1911689_802840729729267_715395671_n

Bu da aşk kuşumuz 🙂

timthumb.php

 

Fotoğraflar Yuka by Güliz aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: