Moda Haftalarından uygulayabileceğiniz Sonbahar 2014 güzellik trendleri

saç trendleri

Moda Haftaları sonrası defilelerdeki görünümler yeni trendleri de beraberinde getiriyor. Londra, Milano ve Paris moda haftaları sonrası Sonbahar 2014’ün güzellik trendleri:

güzellik trendleri beauty trends

Saçlarınızı kuruttunuz, sonra da at kuyruğu yaptınız fakat açtığınızda toplamanın izi sonrasında sizi rahatsız ediyor mu? İyi haber: Bu görünüm moda haftalarındaki trendlerden biri. Mükemmel görünümlü saçlara ekstra dokunuşla açık dalgalar trend görünümlerden biri oldu.

Göz makyaj trend

Gözlerin üstüne muz şeklinde eye liner çizmek bir çok tasarımcının defilesindeki görünümlerden biriydi. Altuzarra defilesinde pembe, Dior’da ışıltılı ve renkli, Emporio armani defilesinde gümüş renkteki muzlar, gözün iç tarafından dışa kadar kalın yay şeklinde.

Manes

Guy Laroche, Chanel ve Mark Fast defilelerinin dikkat çeken saçlardaki vahşi görünüm oldu. Saçlarda katlar ve dağınıklıkla savaşçı prenses havası yaratmak çok kolay. Bu görünüm hem cool hem de doğal.

morning

Gece yatarken makyajınızı temizlemediniz ve sabah seksi veya tam tersi akmış makyajla dağılmış görünüme sahip olarak uyandınız. Moda haftalarındaki görünümlerden biri sabah makyajla uyanılmış olandı. Gözlerin altına eyeliner veya kalemle gölgeler yapmakla bu görünüme sahip olabilirsiniz.

pinkeye

Pembe farı kullanmak göründüğü kadar kolay değil. Güzel bir görünüm yaratmaya çalışırken sanki gözünüzde bir rahatsızlık var havasını da yaratabilirsiniz. 🙂

Fotoğraflar fashionista.com aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: