Tony Bennett ve Lady Gaga ile H&M ‘Magical Holiday’ özel prömiyer #HM

gaga bennett 2

Bu kış H&M, yılbaşı dönemini mükemmel bir kampanya ve yılbaşı döneminin ruhunu taşıyan bir koleksiyonla kutluyor. Kampanyanın yıldızları olan dünyaca ünlü Tony Bennett ve Lady Gaga, çok satanlarda 1 numara olan yeni albümleri Cheek To Cheek’ten It Don’t Mean a Thing (If It Ain’t Got That Swing) adlı şarkıyı seslendiriyor.

Lady Gaga & Tony Bennett H&M Yilbasi Foto_1

 

 

Yönetmen Johan Renck, “1940’ların Big Band döneminin parıltısı, büyüsü ve gösterişinden esinlendik. Kutlama havası, güçlü bir moda hissi ve altında yatan mizahla çekildi. Moda filmi ilgi çekici, farklı, canlı, cesur ve merak uyandırıcı ” diyor.

gaga tony

Ann-Sofie Johansson, H&M Head of Design, New Development, ” Bu yılbaşı H&M’deki kutlama ruhunu seviyorum. Kadın elbiseleri parlıyor ve geleneksel kırmızıya bir fark katıyor. Erkekler farklı ekoselerle ve çocuklar ise tüm farklı eğlenceli baskıları ile yılbaşı ruhunu yansıtıyor” diyor.

gaga bennett 1

H&M, yılbaşı dönemi boyunca, küresel yoksullukla mücadele etmek için yoksul kadın ve genç kızlarla birlikte çalışan yardım kuruluşu CARE için bağış toplayacak. H&M, mağazaların her birine hediye etiketlerinden oluşan özel bir setin satışını yapacak. H&M Conscious Foundation, satılan her pakete karşılık satış fiyatının iki katını CARE’e bağışlayacak.

stickers

CARE hakkında daha fazla bilgi için www.care-women.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: