MAC Bahar 2015’te güzellik demek ‘MAC is Beauty’

mac is beauty

MAC Makyaj ve Güzellik yeni 2015 Bahar koleksiyonu beklentilerin ötesinde harika kozmetik ürünleri ile karşımıza çıktı. Özellikle göz farlarının renk tonları birbirinden harika. Yeni göz makyaj ürünlerinin sürmesi daha da kolay ve 12 ayrı renk tonundaki rujları ise büyüleyici.

Randevu almanıza gerek yok… İçeri girin, kendinizi sağlık ve lezzetli gösteriş dünyasıyla şımartın. Gereğinden biraz daha fazla bakımlı olmanın ne zararı var ki? 🙂

MAC_Is_Beauty_spring_2015_makeup_collection2

İlk olarak kirpiklerimize zoom etkisi yapalım. Yeni koleksiyondaki Lash Zoom ile dramatik görünüm yaratmakla beraber bütün gün kalıcı etkisi var. Kirpiklerimizi güzelleştirirken kremsi, kadifemsi formül yoğunluk oluşturuyor ve kirpiklere bakım yapıyor. Tam bizlik 🙂 Sırada gözlerimizi ortaya çıkarmak var. Kalem şeklindeki likit eyeliner hızlı bir göz makyajı için ideal sonuçlar veriyor. Baharda gözlere artık bir değil 2 çizgi çizmek trend. Bu kalemlerle deneyebilirsiniz. 

MCMF

Gözlerimiz baharla renkleniyor. Göz farları yeni koleksiyonda yoğurt-soluk gül, preeningane yeşil ışıltı, orta lila ve bouffant-soluk şeftali tonlarında. Göz hatlarınızı öne çıkartmak istiyorsanız, MAC zengin pigment içeren, kremsi, yumuşak uçlu göz kalemini tavsiye ederim.

MAC_Is_Beauty

Sıra dudaklarımızı renklendirmeye geldi. Creemsheen Glass yumuşak şeftali, parlak pembe, açık lila ve yumuşak pembe tonları ile sadece parlatmıyor, renklendiriyor da..

spring-colors-monochromatic-peach

 

Cildimizi parlatalım ki baharın ışıltısı yüzümüze yansısın.MAC Bahar 2015 koleksiyonundaki pudralar aydınlatıcı veya allık olarak kullanabiliniyor. İpek gibi yumuşak, incili ve hafifçe renklendirilmiş bu pudralar makyaj çantamızın demirbaşı olmalı. Baharda soluk bir yüz istemiyoruz, henüz daha tenlerimizde kışın etkisini taşırken parıltı desteği almak güzel.

MAC_Is_Beauty_spring_2015_makeup_collection1

Yüzümüzü tamamladıktan sonra tırnaklarımızla görünümümüzü tamamlayalım. MAC Studio Nail Lacquer krem, inci ve ışıltıdan oluşan üç parlak uygulama sonucunu zengin ve opak renklerle sağlıyor. Fırçasının da kullanımı çok rahat, pürüzsüz ojeler sürebiliyorsunuz.

MAC_Is_Beauty_spring_2015_makeup_collection4

 

Şimdi ekstra renklendirmelerde sıra. Gözlerinizi özellikle gece için daha renkli görünüm yaratmak istiyorsanız MAC Fluidline denemelisiniz. Pürüzsüz jel formülü yeni renkleri ile harika. En koyu kahveler, bakır bronzlar ve metal griler ile tanışın. Likit eyelinerın kusursuz çizgilerine satensi bir etki ekleniyor ve morlarla, canlı yeşillerle, turkuaz ve gümüşlerle mükemmel bir uygulama sonucu sunuyor.

mac is beauty

Ve tabii ki rujlar.. Sınırlı sayıda ve sezon renklerini yansıtan MAC rujlar parlak beyaz-pembe, yoğun fuşya veya mercan pembe tonlarıyla şaşırtın; açık kahve-pembe veya leylak, sütlü kahve tonlarıyla özgüveninizi yansıtın; gül tonları, pembeler ve kırmızılarla tutkuyu yakalayın.

spring-colors-monochromatic-peach

Fotoğraflar MAC aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: