KRALİÇE RAINA VE KRALİÇE LETIZIA’NIN MODERN VE KADINSI STİLLERİ GÖZ ALIYOR

Kate Middleton’dan İsveç Prensesi Sofia’ya kadar günümüzün kraliyet ailelerinin kadınları stilleri ile ilham verici etki yaratıyor. Kate Middleton prenses olduğu günden itibaren en çok takip edilen ve ilham alınan prenseslerden biri. Onun giydiği bir elbise aynı gün satıldığı mağazalarda tükeniyor. Kraliyet ailelerinde birde kraliçeler var ve tabii Kraliçe stili. Kraliçe deyince 89 yaşındaki İngiltere Kraliçesini kastetmiyorum tabii ki. 45 yaşındaki Filistin doğumlu Ürdün kraliçesi Rania yardımseverliği, sosyal projelerde aktif yer alması ile bilinirken Forbes dergisinin Dünyanın en güçlü 100 kadını arasında da 80. sırada. 1993 yılında Prens Abdullah II Bin Al Hussein ile bir partide tanışıp, 6 ay sonra evlenip 1999 yılında da kraliçe olan Rania, Arap Dünyası’nın ileri görüşlü bayan sesidir. Her zaman güçlü bir eğitim, sağlık ve kadın hakları savunucusu olan Rania’nın stili de gücünü yansıtmakla beraber modern çizgilere sahip. En şık giyinen kraliçeler arasında yer alan Rania, gündüz stilinde modern ve şık stil yaratmak konusunda başarılı. Kraliçe stili; kadınsı, kendine güvenli ve özgün olarak her zaman dikkatleri üzerine çekmek.

Kraliçe Raina queen-rania-style

rania

queen rania style qr7 kraliçe rania stili kraliçe raina blog_Queen_Rania_montage

Stilinde fazla aksesuar kullanmayan Kraliçe Rania, kraliçe stilini yansıtan topuklu ayakkabılarından ve eteklerinden vazgeçmiyor.

queen-rania-and-queen-letizia-might-be-the-most-stylish-duo-ever-1530659-1448057201.640x0c

2014 yılında İspanya Kraliçesi ünvanını alan Kraliçe Letizia, orta halli bir ailenin kızı olmakla beraber İspanya krali ile evlenmeden önce bir kez evlenip boşanmıştır. Başta kraliyet ailesine kabul edilmeyen Letizia şimdi İspanya’nın kraliçesi olmuştur. Evlenmeden önce TV sunuculuğu ve habercilik yapan 43 yaşındaki Letizia, kraliçe olduktan sonraki stili ile Kraliçe Rania gibi ilham veriyor.

queen-rania-and-queen-letizia-might-be-the-most-stylish-duo-ever-1530658-1448057134.640x0c

Her iki kraliçede birbirinden alımlı, birbirinden şık. İşçi bir aileden gelen Kraliçe Letizia’nın büyük babası taksi şoförü annesi ise sendika aktivistiydi. Buna rağmen bir kraliçe olarak Rania ile beraber ilham verici bir bütünlük yaratıyor.

queen rania ve queen letizia

 

 

Karliçe Letizia‘nın şık stilinde Rania gibi fazla aksesuar göze çarpmıyor. Kırmızı rengi sıklıkla stilinde kullanan Kraliçe gündüz stilinde natürel ve toprak tonlarını tercih ediyor. Her ikiside fiziklerine dikkat ettikleri yarattığı stillerinden belli oluyor.

Queen-Letizia Queen-Letizia kraliçe stili queen-letizia queen-letizia-  kraliçe stili kraliçe stili: kraliçe raina ve kraliçe letizia
kraliçe raina ve kraliçe letizia kraliçe raina ve kraliçe letizia

Fotoğraflar getty image aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: