Kış 2015’te püsküllerle stilimizi yenileyelim

blake lively

Püskülleri bu yaz stillerimizde kullanmaya başlamıştık. Sıklıkla karşımıza çıkan püskül detayı, bu sezon tam anlamıyla altın çağını yaşıyor. Şimdiye kadar püsküllerle fazla ilişkiniz olmadıysa, başlamış olan indirimlerde kendinize en azından püsküllü bir etek, ceket, çanta veya ayakkabı almanızı tavsiye ederim. Bahar 2015’te püsküller moda evlerinin defilelerine bakınca dolabınızın olmazsa olmazları durumuna geçiyor. Ünlü moda markalarının ceketlerden pantolonlara, çantalardan çizmelere kadar her parçada cömertçe kullandığı püsküller moda dünyasının son favorilerinden.

kış püskül 8

Püskülleri nasıl stilimizde kullanabiliriz sorusunun cevabı çok basit. Görünümüzde zenginleştirmek, hareket katmak istediğiniz neresi varsa, püsküllerin yeri de orası. Püsküllü çantalar en basit yöntemlerden biri. Tüm görünümüze hareket kazandırabilir.

kış püskül 7

Eteklerin uçlarındaki püsküller favori stillerimden biri. yürüdükçe hareket etmeleri hoşuma gittiği için olabilir 🙂

püskül 10

Ceketlerde ve pançolarda püsküller diğer favorilerimden. Kollarının hareketi ile görünümüzü zenginleştiren püsküller şık görünüm yaratıyor. Rihanna’nın püsküllü deri ceketi iddialı gibi dursa da gece için denenebilir.

tford-g4l

kış 2015 püskül 2

Kolun belirli bir kısmında yer alan püsküller bana daha cazip geliyor.

Winter-autumn-explosion-font-b-jackets-b-font-2014-new-Europe-fashion-jaqueta-de-couro-feminina

Daha fazla stil görmek ve ilham almak isterseniz:

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Fotoğraflar whowhatwear.com aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: