Ünlülerin Tutkulu Olduğu Ayakkabılar

Akşam dışarı çıkarken; bir davete, partiye katılıyorsak veya özel bir düğüne gidiyorsak stilimize her zamankinden daha fazla önem veririz. Gecenin karanlığında kaybolmayı pek fazla kişinin isteyeceğini sanmam. Bu sebeple gece için ayrı bir stil yaratmak önceliğimiz olur. Gecenin özelliğine göre belirlediğimiz stili tamamlayacak en önemli aksesuarlarımızdan biri de ayakkabılarımız. Havanın sıcaklık durumuna veya katıldığımız yerin şıklığına göre ayakkabılarımızın açıklık veya kapalılığı belirlenir. Topuk boyunu genelde kıyafetimize göre belirlemeye çalışırız, fakat gece için öncelikli tercihimiz genelde topuklular olur. Şık kıyafetimizi daha da güzel göstermesi için topuklular her zaman bize yardımcı olurlar. Kırmızı halıdaki ünlülerin stilleri genelde bizlere ilham olur. Ünlülerin kullandıkları ayakkabıların kendilerini veya benzerlerini alarak aynı şıklığı kendi yorumumuzla yaratmak isteriz. İlham almak kötü bir şey değil, tam tersine kendi yorumunuzu katarak kullanmanız için yaratıcılığınızı destekler. Birebir kopyalamak da bir yol olabilir fakat benim önerim ilham alarak kendinize yakışanı seçmeniz ve giymeniz. Aynı zamanda rahatınızı da düşünmelisiniz. Güzel olacağım diye saatler boyu o iğne topuklar üstünde veya sıkan bir stiletto ile gecenizi mahvetmeyin. Bu yazımda stilleri ile ilgi odağımızda olan ünlü bayanların kırmızı halıda genelde tercih ettiği ayakkabıları ilham olması için paylaşıyorum. Bu markaların çoğu size tanıdık gelecektir. Zaten son yıllarda bu markalar ünlülerin ayaklarında olmakla beraber hepimizin radarında. Şık bir gece stili yaratmak istiyorsanız dolabınızda sizi şık gösterecek, kendinize olan güveninizi yansıtacak en az bir tane ayakkabıya yer açın.
Blake Lively
Gossip Girl dizisindeki stilleri, güzel bacakları ve muhteşem saçları ile hayranlık duyduğumuz Blake Lively, her daim ekran dışında da harika stilleri ile göz alıyor. Kırmızı halıdaki şık stillerini favorisi Christian Louboutin tasarımları ile tamamlıyor. Sadece kırmızı halıda değil, gündüz veya gece louboutinlerinden vazgeçemiyor.
blake lively louboutin blake lively shoes
louboutin
Beyoncé
Farklı tarzları stilinde deneyen ve başarı ile taşıyan Beyonce özel geceler için genellikle tercihini Guiseppe Zanotti markasından yana kullanıyor. Sadece kırmızı halıda değil, konserlerinden sokak stillerine kadar tercihi Zanotti markası.
beyonce guiseppe zanotti
beyonce giuseppe zanottibeyonce 2014 03 performs on stage during the mrs carter show world tour at the o2 arena 2015 getty blog
Mary-Kate Olsen ve Ashley Olsen
Elegan ve dinamik kardeşler tasarımları ile beraber stilleri ile de modaya yön veriyorlar. İkizlerin tarzlarında en sık kullandığı The Row babetler.
olsens sisters the row
Kate Middleton
İngiltere’nin moda ikonu prensesi; uluslararası davetlerden ulusal gezilere kadar bir çok yerde L.K. Bennett marka ayakkabılarını kullanmaktan vazgeçemiyor.
kate middleton l k benett
lk bennett
Victoria Beckham
Victoria Beckham’ın bacaklarının her zaman güzel görünmesinin en büyük etkisi Casadei Blade topukluluları.
victoria beckham casadei blade
victoria beckham casadei
Kendall Jenner
Moda dünyasında kariyeri hızla yükselen bir çok markanın yüzü olan Kendall Jenner stili ile de ilham oluyor. Onun tercihi ise Stuart Weitzman‘dan yana. Nudist koleksiyonu markanın en çok satan ve ünlüler arasında en popüler olan model.
kylie kendall jenner shoe style 5
kendall jenner stuart weiztman
Rihanna
Farklı giyinmeyi seven ve her stili ile gözlerimizi üzerinden alamadığımız Riri’nin favorisi Manolo Blahnik’in Chaos sandaletleri. Seksapelliğini ön plana çıkartmayı seven yıldız, Manolo Blahnikleri ile bunu başarıyor.
rihanna manolo blahnik
manolo rihanna
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: