Kenzo, Sonbahar 2014 defile şovuna yönetmen David Lynch ile hazırlanıyor

Kenzo sonbahar yaz bahar 2014

Kenzo markasının kreatif direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon son dönemde hazırladıkları kampanyalar ve defile şovları ile pop kültürün kült klasikleri oldular. İkili daha önce Opening Ceremony için yönetmenler Spike Jonze ve Harmony Korine ile ortak proje gerçekleştirmişlerdi. Şimdi ise ünlü yönetmen David Lynch ile Paris’teki Kenzo defilesi için çalışıyorlar.

wild things spike jonze kenzo opening ceremony

Opening Ceremony markası 2009 yılında Spike Jonze filmi ‘Where the wild things are’ filminden ilham alarak sınırlı sayıda tasarımların olduğu koleksiyon hazırlamıştı. Koleksiyonda hem kadın hem de erkek için sahte kürklerle hazırlanmış tasarımlar var.

David Lynch’i ünlü TV dizisi ‘İkiz Tepeler’ ve ‘Blue Velvet’, ‘Mulholland Drive’ filmleri ile tanıyorsunuz. Kenzo’nun Paris defilesi için set tasarımı ile beraber defilede çalınacak müzikleri hazırlayacak.

Moda ve filmin içiçe geçen dünyasının en güzel örneklerden biri Kenzo’nun Sonbahar 2014 defile şovunu ünlü yönetmen David Lynch’in hazırlıyor olması. Sinema modayı stilize ediyor 🙂

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: