Kemerlerle şık stiller yaratalım

Stil yaratmanın sonsuz yolculuğunda kemerler en sık kullandığımız aksesuarlar arasında ön sırada yer alır. Ayakkabı ve çantalarımızdan sonra tabii ki. Kemerler elbise üzerine takıldığında vücut hatlarımızı belirginleştirebilirken jean pantolonlarımıza ayrı bir cool görünüm yaratabilir. Doğru kemer ile stillerimiz tam istediğimiz görünüme kavuşur, bir de yanlış kemere takarsak, işte o zaman beklediğimiz görünümün zıttını yaratabiliriz. Kemerlerin boyutları da önemlidir. Sırf moda diye kalın kemerleri stillerimizde kullanmak için zorlama bir çaba gösterirsek berbat bir görünüme de sahip olabiliriz. Kemerlerin stilimize olumsuz etkileri olumlu etkilerinden çok daha azdır. Bu sebeple dolaplarınızdaki kemerlerinizi şimdi çıkarın ve yatağınızın üzerine serin.Elbise, pantolon veya tulumlarınızla denemeye başlayın. Eminim aralarında şimdi paylaşacağım stilleri yaratabileceğiniz kemerleriniz vardır. Aralarında bir tanesinin göze çarpan bir model olmasına önem verin. O kemer en sade elbiseyi şıklaştırabilir, size basit stil çözümleri yaratabilir. Aynı kemeri farklı stillerde kullanmaktan da çekinmeyin. Ünlüler alım güçlerine rağmen beğendikleri bir parçayı sıklıkla stillerinde kullanıyorlar.

kendall jenner

Kendall Jenner, Free People kemerini bütün yaz farklı stillerde kullanmayı tercih etti. Kemeri ile hepsine şık görünüm kattı.

Klasik kemerler

alessandra ambrosio

 

Kemerlerinizi en sık hangi stilde kullanıyorsunuz sorusunun cevabı muhtemelen bir çok kişi için jeanlerimizledir. Alessandra Ambrosio gibi kemerinizi çantanızla aynı renk veya tonda kullanabilirsiniz. Denim üstüne denim kullanmak bu yılın trendlerinden biriydi. Aynı şekilde tshirtlerle de kombin yaparken kullanabilirsiniz.

olivia palermo zoom

belted jeans stockholm streetstyle

İddialı modelleri tercih ederseniz tshirt jean kombinasyonunu şık görünüme çevirebilirsiniz.

Geniş kemerler
wide waist cinching belt

Elbiseleriniz üstüne kullanabileceğiniz geniş kemerler ile vücut formunuzu göstermeniz çok kolay. Bel kısmınızı ön plana çıkarırken kadınsı formunuzu da gösterebilirsiniz.

 

belt dare
Dolanan kemerler
wrap belt

47500ccd70901fbf zoe saldana

Stilinize son dakika etkisi yaratabilir. Bir eşarp kullanarak da bu görünümü yaratabilirsiniz.

İnce kemerler

mirnda kerr skinny belt emma watson

Narin ve kadınsı görünüm yaratmak isteyenler hem elbiselerle hem de retro tulumlarla kullanabilir.
taylor swift equipment shirt dress booties h724
Fotoğraflar getty image aittir.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: