Katy Perry ve HM ile yeni yıl çoşkusunu yaşayın

 

Katy Perry ve HM ile bu yılbaşı sihrin, eğlencenin ve sürprizlerin hepsini bir arada yaşayın. Katy Perry HM yılbaşı kampanyasının yıldızı oldu. Bir peri olarak karşımıza çıkan Perry, eğlenceli ve sihirli moda filmi ile bize yeni yıl ruhunu yaşatıyor. Katty Perry ve H&M’in yeni yıl 2015 reklamıyla sezon olanca neşesiyle kutlanıyor.

katy perry

Katy reklamda ilk olarak bir peri olarak görülüyor ve insan boyutunda bir zencefilli kurabiye adamdan, kaykaylar üzerinde kocaman hediyelere ve dev oyuncak ayılara kadar bir dizi inanılmaz karaktere hayat veriyor. Ünlü yönetmen Jonas Akerlund tarafından çekilen moda filminde tüm aksiyon, Katy’nin kendi yorumuyla hızlı ve sürekli değişen bir şekilde gerçekleşiyor. Katy Perry, sözlerini kendi yazdığı ve Duke Dumont tarafından bestelenen “Every Day Is A Holiday” şarkısını söylüyor.

katy 5

Katy Perry ve HM yılbaşı kampanyası için ünlü yıldız “Favorim elf kazağı başta olmak üzere, bütün o neşeli kıyafetleri giyerken ve Jonas Akerlund ile bu gerçeküstü reklamı çekerken çok eğlenceli vakit geçirdim.  H&M 13 yaşımdan beri benim kişisel stilimi şekillendiren bir marka. Vintage parçalarımla eğlenceli ve iyi fiyatlara sahip H&M parçaları o zaman kombinlemeye başlamıştım. Sizin de bu yeni yılda bu sihirli koleksiyon ile bir pırıltı katmanız için sabırsızlanıyorum’’ diyor.

katy 2

Katy, hem reklamda hem de basılı kampanyada festival şıklığını, stilini ve eğlencesini birleştiren H&M Yılbaşı koleksiyonundan parçalarla görülüyor. Bunlar arasında, dar kırmızı elbiseler, açık kollu smokinler ve kırmızı pullarla fiyonk işlemeli bir tişört yer alıyor. Siyah mini etekteki püsküllerden mükemmel Yılbaşı kazağına kadar her yerde özel detaylar görülüyor. H&M’in Yılbaşı koleksiyonu şimdi satışta.

katy 6

Yılbaşı sevdiklerinize H&M’den özel tasarlanmış hediye kartlarından alarak hem sevdiklerinizi mutlu edecek hem de UNICEF’e yardım yapmış olacaksınız. H&M Conscious Vakfı, alınan her kart için fiyatın %5’ini UNICEF’e bağışlayacak. Daha sonra bu para UNICEF tarafından, temel eğitime erişimin iyileştirilmesi konusunda acilen yardıma ihtiyaç duyulan Myanmar’daki savunmasız çocuklara kaliteli eğitim sağlamak için kullanılacak.

katy 4

 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: