Meraklılarının heyecanla bekledikleri gün geldi. Kaptan Amerika’nın yeni fragmanı yayınlandı. 

kaptan amerika

Kaptan Amerika serisi şimdi kahramanların savaşı ile devam ediyor. Kaptan Amerika yeni filmi ile Marvel alemi için sivil savaş alarmı veriyor. Captain America: Civil War / Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nda şimdi süper kahramanların kimliklerinin akıbeti ne olacak?

captain america

Filmde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Filmin başrollerinde Chris Evans, Robert Downey Jr. ve Scarlett Johansson var.

captain america

Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

kaptan amerika: kahramanların savaşı

kaptan amerika

İyilerin ve kötülerin savaşında kazanan kim olacak? Film Mayıs 2016’da sinemalarda. Geçen sene vizyona giren Captain America: The Winter Soldier, dünya gişesinde en başarılı ilk 20’de yer alıyor. Toplamda  $714.1 milyon gişe başarısına olan film, bu gişe rakamı ile 2014 yılının top 20 listesinde 5. sırasında yer alıyor.

Fotoğraflar Marvel aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: