Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, Şimdi Tarafını Seçme Zamanı

kaptan amerika

Kaptan Amerika serisi şimdi kahramanların savaşı ile devam ediyor. Kaptan Amerika yeni filmi ile Marvel alemi için sivil savaş alarmı veriyor. Captain America: Civil War / Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ‘nda şimdi süper kahramanların kimliklerinin akıbeti ne olacak?

Kaptan Amerika: Kahramanaların Savaşı

Steve Rogers ve Tony Stark arasındaki ittifak ortak amaçları doğrultusunda onları geçmişte bir arada tuttu. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin son fragmanı ile gerilim altında kalınca da bozulmayacağı anlamına gelmediğini göreceğiz. Super Bowl karşılaşması sırasında yayınlanan yeni fragmanı sırasında Kaptan Amerika ekibi taraf seçilmesi için twitter takipçilerine #TeamCap veya #TeamIron hastaglerini paylaştı.

captain america

Marvel’in Sinema Dünyasına Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ile iki yeni oyuncu daha katılıyor. Chadwick Boseman’ın canlandırdığı Black Panther ve Tom Holland’ın canlandıracağı yeni Spider Man.

captain america

Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

kaptan amerika: kahramanların savaşı

kaptan amerika

İyilerin ve kötülerin savaşında kazanan kim olacak? Film Mayıs 2016’da sinemalarda. 2014’te vizyona giren Captain America: The Winter Soldier, dünya gişesinde en başarılı ilk 20’de yer alıyor. Toplamda  $714.1 milyon gişe başarısına olan film, bu gişe rakamı ile 2014 yılının top 20 listesinde 5. sırasında yer alıyor.

Fotoğraflar Marvel aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: