İntihar Timi Filmi Son Fragmanıyla Heyecanı Daha Da Arttırıyor..

‘Kötü olmak iyi hissettirir’… Yaşamda varoluş nedenleri kötü olmak olan bir grup suçluya dünyayı kurtarma görevi verilirse neler yaşanır? 2016 yazında bu sorunun cevabını sevgili DC Comics ailesinin kötü üyeleri Suicide Squad / İntihar Timi filmi verecek. Merakla beklenen İntihar Timi filminin yönetmeni geçen sene Brad Pitt’in başrol oynadığı Fury filmini yöneten David Ayer. suicide-squad-cast-confirmed-jpeg-188272

Suicide_Squad_filming_in_Toronto_11

Çizgi roman dünyasının kötü adamlarını bir araya getiren İntihar Timi filminin ilk fragmanı Comic- Con özel yayınlanmıştı. Esas dün yani 20 Ocak tarihinde uydu yayını ile tüm dünyaya aynı anda gösterildi. Queen’in efsanevi Bohemian Rhapsody şarkısının eşliğinde bol aksiyonlu bir fragmanla bizlere İntihar Timi filmini daha da çok merak ettirecek şekilde yaşamımıza girdi.

intihar timi filmi izle

Sinemaya uyarlanan çizgi romanlarda bugüne dek hep kahramanların hikayelerini izledik. Fakat bu sene sinema salonlarında kötü adamların başrolde olduğu bir film izleyeceğiz. Yaz aylarında vizyona girecek olan ve başrollerinde Jared Leto, Will Smith ve Margot Robbie gibi yıldız isimlerin yer aldığı Suicide Squad, bizleri DC Comics dünyasının ikonik kötü adamlarının macerasına konuk edecek.

intihar timi filmi izle

Suicide Squad / Ölüm Timi filmi kadrosunda yer alan Joker, Killer Croc, Deadshot ve Harley Quinn gibi kötü adamların haricinde hikayesinin içinde birkaç süper kahramana da yer vereceği ve bu kahramanlardan birinin Batman olacağı geçtiğimiz haftalarda kesinleşmişti. Batman’e hayat verecek ismin, Batman v Superman: Dawn of Justice filminde de Batman’i canlandıran ünlü oyuncu Ben Affleck olacağı bilgisi de filmin resmi sitesi tarafından geçtiğimiz günlerde doğrulanmıştı.

intihar timi filmi izle

Suicide Squad ile ilgili en çok merak edilen konu daha önce Jack Nicholson ve Heath Ledger tarafından canlandırılan Batman’in efsanevi düşmanı Joker karakterine Jared Leto’nun yakışıp yakışmayacağı tartışmasıydı. Fragmanı izleyen bir çok hayran bu konuda Jared Leto’ya olumlu puan verdi. Oscar ödülüne de Jared Leto’dan zaten şüphem olmamıştı, Jack Nicholson ve Heath Ledger’dan sonra doğru seçim.

intihar timi filmi izle

Kötü olmak iyi hissettirir… Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü kötü Adamları biraraya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donatır ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönderir. Ancak, bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır? Şu an dünya vizyon tarihi 5 Ağustos görünürken Sicide Squad / İntihar Timi filmi izlemek için Türkiye’de 1 hafta bekleyeceğiz.

Ayer’ın kamera arkasındaki yaratıcı ekibinde yer alan isimlerse şöyle sıralanıyor; görüntü yönetmeni Roman Vasyanov (“Fury,” “End of Watch”), yapım tasarımcısı Oliver Scholl (“Edge of Tomorrow”), editör John Gilroy (“Pacific Rim”), kostüm tasarımcısı Kate Hawley (“The Hobbit” Trilogy) ve Oscar adayı görsel efektler süpervizörü Jerome Chen (“Stuart Little,” “Fury,” “The Amazing Spider-Man” filmleri).  Filmin Müzikleri ise Oscar ödüllü kompozitör Steven Price’a (“Gravity”) ait.

 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: