Gündüzden geceye H&M Studio ile Bahar’da şık ve rahat stiller

hm-studio-spring-2015-collection04

Miami ve Palm Springs’in adeta gerçek dışı, güneşli ve rahat yaşantısı İlkbahar/Yaz 2015 sezonunda H&M Studio’ya ilham oluyor.

hm-studio-spring-2015-collection02

Drapeli pijama ceket ve ona uygun pantolon, dökümlü anvelop pijama ceket, baskılı şort, geniş paçalı kot pantolon, bol kesimli kolsuz tenis gömleği, arkası açık kolsuz üst, oyuklu drapeli elbiseler, kısa ve uzun tulumlar, önü baskılı tişörtler, etek ucu batik boyalı süet mini etek ve bandeau bikini koleksiyonun temel parçaları.

hm-studio-spring-2015-collection01

Dökümlü kesim pijama takımlar stilin tonunu belirlerken, göz kamaştıran desenler ve sportif esintiler de tüm sezon boyunca rahat vakit geçirmeyi vaat ediyor. Bahar sezonunun trendlerinden 70ler H&M studio koleksiyonunda stillerinde göze çarpıyor.

hm-studio-spring-2015-collection08

12 Mart’tan itibaren dünya çapında yaklaşık 200 mağazada satışa sunulacak koleksiyon için Head of Design & New Development Ann-Sofie Johansson “İlkbahar/Yaz 2015 sezonunda H&M Studio’nun hem gösterişli hem de çabasız şık oluşunu seviyorum. Pijama pantolonlar çok rahat ve özellikle de topuklu ayakkabılarla çok güzel görünüyor. Bu koleksiyon hem gündüzleri güneş altında vakit geçirirken hem de gece partilerinde kullanmak için çok uygun” diyor.

hm-studio-spring-2015-collection11 hm-studio-spring-2015-collection10

İpek, kot, jarse ve süetten oluşan kumaşlar, güneşte solmuş pastel tonları, Miami pembesi ve şeftali tonları, soluk kot rengi, yaz beyazı, yeşil, şarap rengi ve lacivert ile bizleri keyifli bir yaza davet ediyor.

hm-studio-spring-2015-collection05

Koleksiyonun çekimi:

Galeri için:

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: